رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

برنامه‎ریزی غربی‎ها برای ترویج بدحجابی در ایران/ فرزندان ایران عاشورایی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‎ریزی غربی‎ها برای ترویج بدحجابی در ایران/ فرزندان ایران عاشورایی هستند

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به برنامه‎ریزی غربی‎ها برای ترویج بدحجابی در ایران، گفت: بخش عظیمی از بدحجابی‎ها سیاسی و دهن‌کجی به نظام است.

برنامه‎ریزی غربی‎ها برای ترویج بدحجابی در ایران/ فرزندان ایران عاشورایی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از گلوگاه، آیت‎الله نورالله طبرسی پیش از ظهر امروز در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران که با موضوع «نماز جمعه قرارگاه فرهنگی با تحقق شعار سال» در گلوگاه برگزار شد، اظهار کرد: این قرارگاه باید به‌گونه‎ای عمل کند که نقشه‎های بنیادین خود را تحقق ببخشد، زیرا از همین تریبون‎ها شخصیتی انبیایی و قدسی مانند امام خمینی(ره) به پا می‌خیزد و تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‎کند.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه باید در صحنه باشند، افزود: دیانت و سیاست را با هم داریم و باید تبادل نظر کنیم تا نواقص موجود به‎ویژه در بخش جوانان برطرف شود، زیرا فرزندان ملت ایران همه عاشورایی و حسینی(ع) هستند، اگر به آنها بها بدهیم، بخشی از راه را رفته‎ایم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به وجود بدحجابی در کشور و برنامه‎ریزی غربی‎ها برای حجاب جوانان ایرانی، گفت: بخش عظیمی از بدحجابی‎ها سیاسی و دهن‌کجی به نظام است.

این مسؤول بیان کرد: اگر بتوانیم مسئله اشتغال را حل کرده و فقر را نیز تا حدودی رفع کنیم، موفق هستیم زیرا اقتصاد نخستین مسئله‎ای است که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید در قرارگاه فرهنگی روی آن برنامه‎ریزی شود.

طبرسی ادامه داد: در همین گلوگاه خیلی‎ها بیکار هستند، باید کارخانه‌ها را راه بیندازیم و به ازدواج و مسکن جوانان کمک کنیم تا بهانه‎های وقوع خلاف را از آنها بگیریم، زیرا اگر بهانه از افراد گرفته شود، دیگر دلیلی برای کارهای خلاف نمی‎ماند.

وی در پایان گفت: در مجلس خبرگان مطرح شد که اگر می‎خواهیم حجاب در دانشگاه رعایت شود، دولت به دانشگاهیان بگوید،زمانی مجاز به حضور در آن هستید که حجاب خود را رعایت کنید، زیرا اگر انگیزه فرد از رفتن به دانشگاه درس‎ خواندن باشد، لذا حجاب خود را نیز رعایت می‎کند.