جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

برنامه‌های صدا و سیمای مرکز مازندران در هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌های صدا و سیمای مرکز مازندران در هفته بسیج

برنامه‌های صدا و سیمای مرکز مازندران در هفته بسیج

     به‌گزارش روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز مازندران؛ جهت گرامیداشت هفته بسیج و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای این نهاد انقلابی و مردمی و با توجه به مقارن شدن هفته بسیج با پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، تکفیری‌ها و آزادسازی کشورهای عراق و سوریه، برنامه‌هایی از سوی رسانه استانی مرتبط به این موضوعات طراحی و پخش خواهد شد.

حوزه صدا:
      بنابراین گزارش؛ ویژه برنامه «مدرسه عشق» در 7 برنامه به تهیه‌کنندگی رمضان کریمی‌نیا در طول هفته بسیج به صورت ضبطی هر روز به مدت 45 دقیقه از ساعت 16 الی 15/16 با آیتم های بسیجی، فضای مجازی و بسیج و انعکاس فعالیت ها و رویدادهای هفته پخش خواهد شد. برنامه «صبح مازندران» هر روز از ساعت 10/7 الی 8 صبح به انعکاس رویدادها وخبرهای مربوط به هفته بسیج می پردازد. برنامه «پیام مازندران» هرروز ساعت 12 درهفته بسیج به مدت 5 دقیقه به بیان برنامه های هفته بسیج از طرف معاونت روابط عمومی سپاه کربلا می‌پردازد. برنامه «شباهنگام» هرشب درایام هفته بسیج از ساعت 22 الی 30/23 با رویکرد هفته بسیج به انعکاس خبرها رویدادها و گفتگو با مسئولین و بسیجیان استان می پردازد. برنامه «شکوه عشق» یک برنامه نیم ساعته به مناسبت هفته بسیج به انعکاس فعالیت های بسیج در استان و ایثارگری ها و رشادت‌های بسیجیان استان می‌پردازد.
برنامه «الفبای ایثار»  هم دراین هفته به موضوع بسیج و جانفشانی‌های این عزیزان در شرایط حاضر می‌پردازد.
       همچنین در این حوزه به تحلیل و تبیین وضعیت جبهه مقاومت و دستاوردهای آن با توجه به پیروزی علیه جریانات صهیونیستی آمریکایی و تکفیری در بین برنامه های پرداخته شد.
حوزه سیما:
       ویژه برنامه گفتگو محور «انتقام سخت» در رابطه با نابودی داعش با اجرای محمدعلی رضاپور و به تهیه کنندگی مهدی وحیدی با حضور سردار میرشکار از فرماندهان دفاع مقدس و خانواده شهید مدافع حرم حاجی زاده به طور زنده به روی آنتن سیمای استانی رفت. این برنامه در آیتم‌هایی به انعکاس پیام رهبری و سردار قاسم سلیمانی، تشکر خانواده‌های شهدای مدافع حرم، شور و شعف مردم منطقه از سقوط مذبوحانه فرقه تکفیری داعش، بیان چگونگی ایجاد داعش و نحوه سقوط آن پرداخت.
ویژه برنامه «مدرسه عشق» در 7 برنامه 50 دقیقه ای با اجرای ملک محمودی و به تهیه کنندگی علیرضا فلاح به گفتگو با اقشار بسیج اعم از بانوان ورزشکار، اساتید، مهندسین کشاورزی، علم و فناوری دانشجویان، دانش آموزان و کارمندان، ارائه گزارش از فعالیت های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی، نوآوری و خلاقیت های بسیجیان، پخش پیام‌های امام و رهبری و سرودهای حماسی می پردازد.
برنامه «مازرونی شو» با اجرای خانم رحمانی و آقای اسدی در سه برنامه 60 دقیقه‌ای  به تهیه کنندگی مهدی وحیدی با حضور سردار بابایی، ارائه گزارش از حضور بسیجیان استان در زلزله کرمانشاه و با حمایت سپاه کربلا می‌پردازد.
برنامه «دیما» به تهیه کنندگی مهدی رازقی  به پخش  گزارش 15 دقیقه ای از یک خانواده شهید بسیجی در غرب استان  پرداخت.
حوزه خبر:
      همچنین حوزه خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای بسیج در سطح استان، تولید و پخش 3 گزارش خبری با موضوع بسیج و پخش گفتگوی ویژه خبری با دعوت از یکی از فرماندهان بسیج پرداخته می شود.
واحد فضای مجازی:
     حوزه واحد فضای مجازی به بارگزاری برنامه مرثیه عشق 7برنامه، بارگزاری برنامه پیام مازندران 7 برنامه 8 دقیقه‌ای، بارگزاری برنامه شباهنگام 7برنامه 5دقیقه‌ای، بارگزاری 7برنامه 5 دقیقه‌ای در واحد صدا و بارگزاری مدرسه عشق به تعداد 7 برنامه خواهد پرداخت.