جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در المپیک - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در المپیک

برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در المپیک


...

برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در المپیک

غلام‌رضا رضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف برون‌مرزی، اظهار کرد: در سال 93 ورزشکاران مازندرانی سهم به‌سزایی در ورزش کشور داشتند و موفق به کسب 334 مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند.

وی از کسب 43 مدال طلا، نقره و برنز در رقابت‌های  جهانی، آسیایی و بین‌المللی از ابتدای سال 94 تاکنون خبر داد و افزود: به‌طور حتم در سال جاری نیز ورزشکاران ملی‌پوش زن و مرد مازندرانی برای کسب مدال، افتخارآفرینی می‎کنند.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به نظارت بیشتر بر عملکرد و فعالیت باشگاه‌ها، اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های مهم این حوزه، برنامه‌ریزی مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف جهانی، آسیایی و بین‌المللی است.

این مسئول برگزاری مجامع عمومی و انتخاباتی هیئت‌های ورزشی استان را یکی دیگر از اختیارات این حوزه عنوان و تصریح کرد: اشاعه فرهنگ ورزشی در جامعه، برنامه‌ریزی برای استعداد و نخبه، نظارت بر فعالیت اجرایی قهرمانان، ادارات و هیئت ورزشی از دیگر برنامه‌های این حوزه است.

رضوی در ادامه از فعالیت 10 رشته عملی کاردانی و سه رشته کارشناسی در مرکز علمی‌کاربردی ورزش و جوانان استان خبر داد و گفت: استراتژی حوزه معاونت توسعه امور فنی توسعه به ورزش قهرمانی، همگانی و روستایی است.