جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: 200 واحد مسکونی ویژه محرومان با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد در مازندران احداث می‌شود.

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، تیمور طهماسب‌پور عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از 6 واحد مسکونی محرومان در روستای اجارستاق ساری، اظهار کرد: این نهاد امسال‌ با همکاری بسیج سازندگی استان 200 واحد مسکونی را به بهره‌برداری می‌رساند.

وی با اعلام اینکه 8 هزار و 500 دانش‌آموز و 2 هزار و 500 دانشجو مددجوی کمیته امداد امام خمینی مازندران هستند، افزود: کمیته امداد امام خمینی طرح توانمندسازی خانواده‌های مددجو را در برنامه کاری خویش دارد و در این زمینه اقدامات مناسبی در استان انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران با بیان اینکه در سال‌گذشته 5 هزار و 600 طرح خوداشتغالی با اعتباری حدود 74 میلیارد تومان ایجاد شد،خاطر نشان کرد: 408 واحد مسکونی برای محرومان در استان احداث شد و این روند امسال نیز ادامه پیدا می‎کند.

وی با اعلام اینکه اقداماتی در زمینه احداث سرویس بهداشتی و حمام برای افراد در مناطق محروم انجام شده است، افزود: مهم‌ترین دغدغه موجود توانمندسازی مددجویان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران از مشارکت کارکنان این نهاد در احداث یک واحد مسکونی در قالب طرح برکت خبر داد و افزود: برای احداث این واحد مسکونی همکاران این نهاد در اداره‌کل 40 میلیون تومان از محل حقوق خود اختصاص دادند.

طهماسب‌پور در پایان گفت: در برنامه امسال کارکنان کمیته امداد استان در طرح برکت قرار است هزینه احداث 2 واحد مسکونی دیگر تأمین می‌کنند.