رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: 200 واحد مسکونی ویژه محرومان با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد در مازندران احداث می‌شود.

برنامه‌ریزی برای احداث 200 واحد مسکونی محرومان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، تیمور طهماسب‌پور عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از 6 واحد مسکونی محرومان در روستای اجارستاق ساری، اظهار کرد: این نهاد امسال‌ با همکاری بسیج سازندگی استان 200 واحد مسکونی را به بهره‌برداری می‌رساند.

وی با اعلام اینکه 8 هزار و 500 دانش‌آموز و 2 هزار و 500 دانشجو مددجوی کمیته امداد امام خمینی مازندران هستند، افزود: کمیته امداد امام خمینی طرح توانمندسازی خانواده‌های مددجو را در برنامه کاری خویش دارد و در این زمینه اقدامات مناسبی در استان انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران با بیان اینکه در سال‌گذشته 5 هزار و 600 طرح خوداشتغالی با اعتباری حدود 74 میلیارد تومان ایجاد شد،خاطر نشان کرد: 408 واحد مسکونی برای محرومان در استان احداث شد و این روند امسال نیز ادامه پیدا می‎کند.

وی با اعلام اینکه اقداماتی در زمینه احداث سرویس بهداشتی و حمام برای افراد در مناطق محروم انجام شده است، افزود: مهم‌ترین دغدغه موجود توانمندسازی مددجویان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران از مشارکت کارکنان این نهاد در احداث یک واحد مسکونی در قالب طرح برکت خبر داد و افزود: برای احداث این واحد مسکونی همکاران این نهاد در اداره‌کل 40 میلیون تومان از محل حقوق خود اختصاص دادند.

طهماسب‌پور در پایان گفت: در برنامه امسال کارکنان کمیته امداد استان در طرح برکت قرار است هزینه احداث 2 واحد مسکونی دیگر تأمین می‌کنند.