جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

برنامه‌ریزی اوقات فراغت جوانان براساس ظرفیت‌ها انجام شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌ریزی اوقات فراغت جوانان براساس ظرفیت‌ها انجام شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علیرضا یونسی در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان مازندران تصریح کرد: جوانان ما سرشار از شوق و اشتیاق هستند و این دوران تداعی‌کننده پاکی و بی‌ریایی برای جوانان است.

وی با اشاره به اینکه جوانان ایرانی به‌ویژه مازندرانی از بهترین جوانان کشور و جهان هستند، ابراز داشت: در همه سازمان‌ها جوانان در حد بضاعت و امکانات تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه این امکانات در حد جوانان ما کافی نیست، افزود: برای پیشرفت و توسعه ایران با امکانات موجود جوانان هر کاری را انجام می‌دهند.

یونسی از اجرای برنامه‌های مختلف در هفته جوان خبر داد و گفت: با وجود انبوه برنامه‌های انجام شده برنامه روشنی در حوزه جوانان نداشته و کمبودهایی احساس می‌شود.

وی تجلیل از 700 جوان و نخبه برتر استان را یکی از برنامه‌ریزی خوب این ستاد عنوان کرد و بیان داشت: باید در حوزه اوقات فراغت جوانان براساس ظرفیت‌ها، برنامه‌ریزی مطلوبی در محورهای مختلف داشته باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ضمن تشکر از مسئولان امور جوانان و برگزارکننده برنامه هفته جوان اظهار داشت: در زمینه جوانان اقدامات خوبی صورت گرفت اما باید در دامنه این کارها برای تقویت جوانان گسترده شود.

معاون فرهنگی امور جوانان ورزش و جوانان مازندران نیز ضمن ارائه گزارش هفته جوان عنوان داشت: در هفته جوان 110 برنامه متنوع در شهرهای مختلف استان با حضور پرشور جوانان برگزار شد.

مجتبی قدمی با بیان اینکه اوقات فراغت مختص به تابستان نیست، گفت: برنامه اوقات فراغت جوانان باید با در نظر گرفتن ذائقه و علاقه‌مندی جوانان در طول سال صورت گیرد.

وی در پایان از تجلیل 700 جوان و نخبه برتر استان خبر داد و افزود: در صورت همکاری مسئولان و نهاد‌ها برنامه بسیار خوبی برای سامان‌دهی جوانان در استان داریم.