جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برق 10 روستای نور به علت ارتفاع زیاد برف همچنان قطع است - نمایش محتوای خبر

 

 

برق 10 روستای نور به علت ارتفاع زیاد برف همچنان قطع است

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت : برق حدود 10 روستای بخش های چمستان و مرکزی نور همچنان به علت ارتفاع زیاد برف و عدم دسترسی به آن ها قطع است.

برق 10 روستای نور به علت ارتفاع زیاد برف همچنان قطع است

برفی که از دوشنبه شب در مناطق کوهستانی و سخت گذر روستایی و مناطق جلگه ای مازندران به ویژه غرب این استان بارید به علت تداوم آن تا پنجشنبه شب هفته پیش با مشکلاتی از جمله مسدود کردن اغلب راههای اصلی و فرعی حوزه شهری و روستایی ، قطعی آب ، برق ، گاز و نیز خسارت سنگین به بخش های کشاورزی این منطقه همراه بود.
طبق گزارش های رسیده از شهرستان های غرب مازندران به ویژه بخش های کوهستانی و سخت گذر چمستان ، بلده نور و کجور نوشهر ارتفاع برف به حدود 2 متر رسید.
کیوان فرحزاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تلاش نیروهای شرکت توزیع برق برای برقدار کردن این روستاها به دلیل ارتفاع زیاد برف بدون نتیجه مانده است ولی با این حال تلاش برای وصل برق همچنان ادامه دارد.
وی اظهار داشت : بر اساس برنامه ریزی انجام شده حداکثر امروز با جایگزین کردن تیرک های جدید و تعویض یرق آلات، برق این تعداد روستاها وصل شود.
فرحزاد گفت : با تلاش شبانه روزی نیروهایی از استان های سمنان ، قزوین ، تهران ، البرز ، گیلان و گلستان و شرکت توزیع برق غرب مازندران، برق مناطق و روستاهایی که در این بحران قطع شده بود، وصل و هم اکنون هیچ مشکلی ندارند.
شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران به بیش از 542 هزار مشترک درقالب هزار و 250 روستا و 21 شهر خدمات ارائه می دهد.