جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برخورد پراید با تیر برق در آمل 2 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد پراید با تیر برق در آمل 2 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: بر اثر برخورد خودروی پراید با تیر برق در جاده شریانی قدیم آمل ـ بابل و منطقه نظام‌آباد شهرستان آمل دو نفر جان باخته و سه نفر مصدوم شدند.

برخورد پراید با تیر برق در آمل 2 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت

ذکریا اشک‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار کرد: محور قدم آمل ـ بابل یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز استان است که صبح امروز یک سانحه رانندگی در این محور مواصلاتی سبب شد تا دو نفر از هموطنان‌مان جان خود را از دست دهند.

سخنگوی اورژانس مازندران با اعلام اینکه این حادثه رانندگی ساعت هفت و 35 دقیقه صبح امروز در منطقه روستای نظام‌آباد اتفاق افتاد، تصریح کرد: پس از تماس تلفنی همشهریان با مرکز پیام اورژانس 115 شهرستان آمل مبنی بر برخورد خودروی پراید با تیر برق دو دستگاه آمبولانس از پایگاه آمل و منطقه امین‌آباد از اورژانس بابل به محل حادثه اعزام شدند.

این مسئول یادآور شد: در این سانحه دو خانم با 48 و 50 سال سن در دم جان دادند و سه مصدوم دیگر که همگی خانم بودند به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

اشک‌پور با اعلام اینکه رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی را حین رانندگی در دستور کار قرار دهند، گفت: حال یکی از مصدومان و سرنشینان خودروی پراید وخیم گزارش شده است.