جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برخورد خودرو پیکان با موتورسیکلت در جاده گهرباران - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد خودرو پیکان با موتورسیکلت در جاده گهرباران

یک دستگاه خودروی پیکان در حال عبور از روستای عزت‌الدین بخش گهرباران با یک دستگاه موتورسیکلت تصادف کرد که حال عمومی راکب موتورسیکلت رضایت‌بخش اعلام شده است.

برخورد خودرو پیکان با موتورسیکلت در جاده گهرباران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود،یک دستگاه خودروی پیکان در حال عبور از روستای عزت‌الدین بخش گهرباران با یک دستگاه موتورسیکلت تصادف کرد که حال عمومی راکب موتورسیکلت رضایت‌بخش اعلام شده است.

به گفته شاهدان عینی خودروی پیکان موجب مسدود شدن راه عبور موتور سیکلت شد و در همین حال سرنشین موتورسیکلت تعادل خود را از دست داد و با خودروی پیکان برخورد کرد.

بعد از اطلاع‌رسانی از سوی مردم به اورژانس و پلیس، مصدوم حادثه موتور سیکلت به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری منتقل شد و حال عمومی وی رضایت‌بخش اعلام شده است.

جاده گهرباران که چندین سال است به جاده مرگ شهرت پیدا کرد در طول روز شاهد بروز حوادث ناگوار است که یکی از این عوامل غیراستاندارد و کم عرض بودن این جاده است که باعث بر هم زدن تعادل افراد در حین رانندگی می‌شود.

در سال‌های اخیر به‌علت تردد بیش از حد تریلرهای نفتکش در این جاده تصادفات بی‌شماری رخ داد که موجب کشته شدن هم‌وطنان و مسافران در این مسیر شده است که این تصادفات در جاده گهرباران همچنان ادامه دارد.