سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، شعبان علی واحدی عصر جمعه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان در محل ستاد انتخابات افزود: با راه اندازی ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در استان ، با هرگونه تخلف انتخاباتی در مازندران برابر قانون بشدت برخورد می شود.

وی افزود: در مازندران نیز هفت هزار و 934 صندوق کار جمع آوری آرای مردم را بر عهده دارند که از این تعداد سه هزار و 691 صندوق مربوط به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، سه هزار و 784 صندوق مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و 459 صندوق نیز مربوط به انتخابات مبان دوره ای مجلس شورای اسلامی است.

واحدی گفت: با هماهنگی و انسجام بین عوامل و مجریان برگزاری ، انتخابات در مازندران هم اکنون با شور و نشاط خاصی در حال برگزاری است و حضور مردم در پای صندوق های رای چشمگیر است.

وی افزود: مردم با افزایش بصیرت سیاسی با حضور در پای صندوق های اخذ رای به کاندیدای مورد نظر خود رای می دهند.

وی گفت: حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای محقق می شود و مردم مومن و ولایی مازندران این مهم را به شایستگی ثابت کردند.

وی اظهار داشت: با هدف برگزاری مطلوب این دوره از انتخابات هشت کمیته در ستاد انتخابات استانداری مازندران تشکیل شد.

وی حفظ امانتداری آرای مردم و زمینه ایجاد پرشور نشاط مردم در پای صندوق های رای را ازجمله وظایف مهم مجریان انتخابات ذکر کرد و گفت: برای تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری مازندران افزود: با تمهیدات درنظر گرفته شده 60 هزار شعبه و 130 هزار صندوق در کشور آرای مردم در انتخابات را جمع آوری می کنند.