جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

برخورد با مدیران کم‌کار در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد با مدیران کم‌کار در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با تأکید بر اینکه هفته دفاع مقدس باید جنبه مردمی و ملی پیدا کند، گفت: با مدیرانی که در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس کوتاهی کنند برخورد می‌شود.

برخورد با مدیران کم‌کار در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علیرضا یونسی رستمی در جلسه ستاد هفته دفاع مقدس که در استانداری مازندران برگزار شد، با تبریک به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران حافظان حقوق جامعه هستند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران طلایه‌داران جبهه حقیقت و دانایی هستند و به روشنگری، آزاداندیشی و حق‌طلبی می‌پردازند، افزود: در مازندران مجموعه خبرنگاران از شخصیت‌های صادق و دلسوز هستند و تمام تلاششان ترویج فضائل اخلاقی، روشنگری، انتشار اخبار روشن و شفاف است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران اضافه کرد: برخی از خبرنگاران اگر اشتباهی داشتند باید با مدارا برخورد کنیم تا زمینه حق‌طلبی بیش از گذشته در جامعه رشد پیدا کند.

این مسؤول با اشاره به برگزاری بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مازندران، گفت: ما بدهکار شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هستیم و این دین را باید به خانواده‌هایشان ادا کنیم.

یونسی با بیان اینکه یکی از شکوهمندانه‌ترین فرازهای انقلاب اسلامی دفاع مقدس بوده‌ است، ادامه داد: در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید شبیه‌سازی شود تا اسطوره‌های مقاومت به جامعه معرفی شوند.

وی با تأکید بر اینکه در اجرای برنامه‌های دفاع مقدس همه دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌های ویژه‌ای برگزار کنند، تصریح کرد: بدون تعارف با مدیران و مسؤولانی که در اجرای برنامه‌های دفاع مقدس کوتاهی کنند برخورد می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، بیان کرد: هفته دفاع مقدس باید مردمی شود و مساجد استان در این هفته باید مانند هشت سال دفاع مقدس پویاتر شود.

این مسؤول اسطوره‌های مقاومت را قابل احترام و تقدیس دانست و اضافه کرد: باید تلاش شود جنبه مردمی و ملی به هفته دفاع مقدس داده شود.

یونسی با بیان اینکه ستاد هفته دفاع مقدس در همه دستگاه‌های اجرایی تشکیل شود تا به‌صورت سازمانی ایثارگران، خانواده‌ها شهدا و آزادگان تجلیل شوند، تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی شهرداران و دهیاران ما در هفته دفاع مقدس تبلیغات محیطی است.

وی به نقش سازمان و دستگاه‌های اجرایی هنری در انتقال فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: وقتی زبان قاصر به بیان موضوعی باشد هنر با توجه به اینکه با عالم خیال مردم متصل می‌شود نقش موثری دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران امنیت جامعه را مدیون جانفشانی و ایثارگری‌های رزمندگان و مردم جامعه دانست و گفت: صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه همه اقشار جامعه است.

*برپایی نمایشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز با بیان اینکه حوزه دفاع مقدس از برنامه‌های محوری در رأس امور فعالیت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری است، اظهار کرد: نمایشگاه مشترک با کمیته‌های دوازده‌گانه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مازندران برگزار می‌شود.

مریم جمشیدی تأثیر فضای بصری را در انتقال مفاهیم فرهنگی موثر دانست و افزود: نمایشگاه‌هایی که در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود نقش زنان را در پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش می‌گذارد.

وی تجلیل از زنان ایثارگر، مادران و همسران شهدا را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس از سوی امور بانوان و خانواده استانداری و فرمانداری‌های شهرستان‌ها در مازندران دانست و تصریح کرد: چاپ و انتشار کتاب با موضوع نقش زنان در دوران دفاع مقدس از سوی اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران انجام شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با ارائه پیشنهادی در پایان گفت: با برپایی ایستگاه‌های سلامت لازم است بسته‌های فرهنگی دفاع مقدس در بین مردم توزیع شود تا همه اقشار جامعه از آن بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته بزرگداشت دفاع مقدس از 31 تا هفتم مهرماه هر ساله در کشور و در مازندران در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنر و تبلیغی از سوی نیروهای مسلح، دستگاه‌های اجرایی و نیروهای مردمی برگزار می‌شود.