جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

برخورداری 99 درصدی شهرهای مازندران از گاز طبیعی - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورداری 99 درصدی شهرهای مازندران از گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت که 99 درصد از شهرهای استان از نعمت گاز برخوردارند.

برخورداری 99 درصدی شهرهای مازندران از گاز طبیعی

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمداسماعیل ابراهیم زاده پیش ازخطبه نماز جمعه قائمشهر با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای صعب العبور در دستور کار است ، افزود : گازرسانی به روستاهای رینه ، کجور ، پول ، فریم و کیاسر فراهم شده تا گازرسانی به صورت سی ان جی انجام شود.
وی با بیان اینکه در دولت یازدهم با توجه به تحریم ها در طول سه سال به 11 هزار روستای کشور گازرسانی شده است ، گفت : این درحالی است که گازرسانی کل روستاهای کشور از ابتدای انقلاب تنها 14 هزار روستا بوده است.
مدیر عامل شرکت گاز مازندران اضافه کرد : تلاش دولت یازدهم برآن است تا پایان سال 97 به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار را گازرسانی کند.
ابراهیم زاده با اشاره به اینکه صددرصد از شهروندان قائمشهری از نعمت گاز برخوردارند ، گفت : شهروندان باید نکات ایمنی را در مصرف گاز رعایت کنند.
وی اضافه کرد : اصولا اتفاقی که در حوزه گاز برای شهروندان می افتد بیشتر برمبنای لوله گذاری بخاری است که باید در این زمینه نکات ایمنی رعایت شود.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه مسئولین اداره گاز به صورت شبانه روزی و رایگان به شهروندان خدمت ارائه خواهند داد ، افزود : صورت نیاز با این افراد تماس حاصل فرمایید تا شاهد حوادث نباشیم.
ابراهیم در خصوص وصول مطالبات شهروندان هم گفت : بهتر است شهروندان هر چه سریع تر بدهی خود را به شرکت گاز پرداخت کنند تا بتوانیم امور خود را جذب و به خزانه دولت پرداخت کنیم.
وی افزود : برای تقویت و پشتیبانی شرکت گاز اینکه دولت به موقع بتواند یارانه را پرداخت کند شما با پرداختی های به موقع خود می توانید به ما در جذب اعتبار برای گازرسانی به روستاهای سردسیر و بالادست کمک کنید.
این مسئول در پایان با بیان اینکه در حال حاضر پروژ هایی در مازندران از هزارجریب نکا و بهشهر تا رامسر200 پیمانکار مشغول فعالیت هستند ، گفت : از سال گذشته تاکنون اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان جذب شد .