جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

برخورداری 68 هزار خانوار شهری آمل از نعمت گاز - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورداری 68 هزار خانوار شهری آمل از نعمت گاز

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حشمت‌الله باوفا صبح امروز در نشست مشترک بررسی و پیگیری مشکلات گازرسانی در این شهرستان اظهار داشت: شهرستان آمل شامل پنج شهر آمل، رینه، گزنک، امامزاده عبدالله(ع) و دابودشت است که تاکنون سه شهر آمل، دابودشت و امامزاده عبدالله(ع) از شهرهای برخوردار از نعمت گاز محسوب می‌شوند.

وی بیان داشت: تعداد 68 هزار و 822 خانوار شهری شهرستان آمل از نعمت گاز بهره‌مند هستند که 4/99 درصد خانوار شهری را شامل می‌شود.

رئیس اداره گاز ناحیه آمل با اشاره به اجرای عملیات گازرسانی در شهرهای کوهستانی و صعب‌العبور رینه و گزنگ از مسیر دماوند و فعالیت پیمانکاران در آن تصریح کرد: با بهره‌مند شدن 400 خانوار این دو شهر که 6/0 درصد باقیمانده خانواری که هنوز از گاز طبیعی بهره‌مند نیستند را شامل می‌شود، در آینده‌ شاهد گازرسانی به 100 درصد خانوارهای شهری آمل خواهیم بود.

باوفا اعتبار مورد نیاز برای جمع‌آوری پروژه‌های شهری آمل را 36 میلیارد ریال برآورد کرد که برای 20 کیلومتر شبکه‌گذاری باقیمانده و نصب انشعابات در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره گاز ناحیه آمل تعداد ایستگاه‌های تقلیل گاز در این شهرستان را 24 ایستگاه برشمرد.

باوفا با اشاره به گازرسانی به 18 روستای آمل طی چند روز گذشته یادآور شد: در این مراسم که در دو بخش مرکزی و دابودشت برگزار شد، شاهد پایان عملیات گازرسانی در بخش مرکزی بوده و جشن اتمام گازرسانی در این بخش بزرگ آمل برپا شد.