جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

برتری پرگل تیم فوتبال نوجوانان آرش آمل مقابل نماینده ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برتری پرگل تیم فوتبال نوجوانان آرش آمل مقابل نماینده ساری

علی فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: در آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر فوتبال نوجوانان مازندران که چند ماهی کار خود را آغاز کرده است تیم فوتبال نوجوانان آرش آمل در خانه میزبان داروسازی وتاک ساری بودیم.

وی تصریح کرد: این دیدار حساس و پرتحرک در زمین شماره دو استادیوم شهید چمران شهرستان آمل برگزار شد.

فاضلی یادآور شد: در پایان این دیدار توانستیم با درخشش بازیکنان‌مان با نتیجه پرگل پنج بر دو حریف ساروی خود را از پیش رو برداریم.

وی اذعان داشت: سه گل تیم فوتبال آرش آمل را در این دیدار الهیار صیادمنش به ثمر رسانده و حسین فاطمی و عرفان حسن‌زاده نیز هر کدام یک گل وارد دروازه حریف کردند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان آرش آمل با اعلام اینکه به آینده این تیم بسیار امیدوارم، بیان داشت: بازیکنانم در شرایط سنی بسیار خوبی جای دارند و با توجه به سن پایین‌شان در تمرینات آماده‌سازی و حتی بازی‌های رسمی لیگ برتر استان تاکتیک‌پذیری بسیار خوبی داشته و می‌توانند به خوبی تفکرات کادر فنی و مربیان را در زمین به اجرا درآورند.

به گزارش فارس، علاوه بر پیروزی پنج بر دو تیم فوتبال آرش آمل مقابل داروسازی وتاک ساری، در تعدادی دیگر از آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر فوتبال نوجوانان مازندران درخشان رویان با نتیجه چهار بر یک استقلال خزر نور را از پیش رو برداشت، ساری جوان با یک گل آراد بهمن را شکست داد و پرسپولیس ساری هم شهدای امیرکلا را مغلوب کرد.