جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

برترین های ورزش مازندران در سال91 تجلیل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

برترین های ورزش مازندران در سال91 تجلیل می شوند

احمد سعادتمند ˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این آیین در روزهای پایانی اردیبهشت ماه در ساری برگزاری می شود و جلسات مقدماتی و هماهنگی برگزاری تجلیل از ورزشکاران در سال کذشته برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه فهرست تعداد ورزشکارانی که باید از آنان تجلیل شود در حال آماده شدن است، تصریح کرد: از ورزشکاران مدال آور المپیک وجهانی و نیز ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی که در سال91 بیشترین درخشش را داشتند، تجلیل خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران همچنین در بخش دیگری اینکه اداره در راستای تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری در بخش حماسه سیاسی یکی از دستگاه های مهم و موثر خواهد بود، اضافه کرد: جامعه بزرگ و پرافتخار ورزش و جوانان مازندران با حضور پر شور و شعور خود در انتخابات 24 خرداد می تواند کمک بزرگی به حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات نماید.

سعادتمند افزود: این حضور پرشور همه آحاد جامعه باعث نقش بر آب کردن نقشه های پلید دشمنان نظام و انقلاب موجبات شادی روح امام راحل (ره) ، شهدای عزیز و دل مقام معظم رهبری ، مسئولان و دلسوزلان نظام ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان خواهد شد.

وی اضافه کرد: تمام تلاش مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران برای رعایت و صرفه جویی اقتصادی برای تحقق حماسه اقتصادی خواهد بود و با توجه به تحریم و حربه های اقتصادی دشمنان ، کشور دچار مشکل اقتصادی نشود.

سعادتمند اضافه کرد: این وظیفه همگان است و بویژه دستگاه ورزش و جوانان باید در این جبهه مقدم تر از دیگران حرکت کند.