جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

برترین های مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی مازندران مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

برترین های مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی مازندران مشخص شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، در پایان رقابتهای دو روزه مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی مازندران که با حضور 51 رکابزن از 10 تیم شهرستانهای این استان روز جمعه در ساری برگزارشد، دوچرخه سواران در دو رشته سرعت و تایم تریل انفرادی و استقامت جاده در ساری باهم رقابت کردند.

در این رقابتها ودر رشته 200متر سرعت ˈ رضا جبرئیلیˈ از ساری با زمان 11ثانیه و 91 صدوم ثانیه زودتر از دیگر دوچرخه سواران از خط پایان گذشت و قهرمان شد.

در این رشته ˈ احمد اصغرپورˈ و ˈ محمد جبرئیلیˈ هر دو از تیم هیئت ساری به ترتیب با یک ثانیه و شش صدوم و هفت صدوم ثانیه به ترتیب دوم وسوم شدند.

در رشته هزار متر سرعت، ˈ مرتضی رضوانیˈ از تیم نوشهر با ثبت زمان یک دقیقه و 9 ثانیه و 24 صدوم ثانیه بهترین عملکرد را داشت و به مقام قهرمانی دست یافت و پس از او ˈ مهدی لوحی ˈ از ساری با یک دقیقه و 12 ثانیه و سه صدوم ثانیه دوم شد و ˈ علی اکبر یعقوبیˈ از تیم تنکابن با 5 ثانیه و 5صدوم ثانیه اختلاف با نفر اول در جای سوم ایستاد.

درمسابقات رشته استقامت جاده که در مسافت 12کیلومتری ساری، دریا وجاده گهرباران این شهر برگزار شد، ˈ سیدناصر موسوی ˈ از تیم بابل زودتر از خط پایان گذشت وقهرمان شد.

در این رشته ˈ مهدی لوحی ˈ از ساری و ˈ شمس محمدی ˈ از میاندرود دوم وسوم شدند.

دبیرهیات دوچرخه سواری مازندران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هر تیم از شهرستان های مازندران در این رقابتها با پنج دوچرخه سوار شرکت کرد.

ˈسیدتقی خدادادی ˈگفت: به نفرات برتر این رقابتها جوایز نقدی و حکم اهداء شد.

وی یادآورشئ: تعدادی از دوچرخه سواران منتخب جوان مازندران نیز به منظور آمادگی برای شرکت در بیستمین دوره تور بین المللی مازندران که مهرماه برگزار می شود، حضور داشتند.