جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

برترین های رادیو مازندران تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

برترین های رادیو مازندران تجلیل شدند

برترین های رادیو مازندران تجلیل شدند


        در آیینی که به پاس قدردانی از کسب رتبه برتر صدای مازندران درارزیابی مراکز سازمان و با حضور  مدیر کل صدا و سیمای مازندران، معاون صدا، مدیر تولید، مدیر پخش و کارکنان رادیو مازندران در سالن کنفرانس مرکز برگزار شد، از همکاران موفق رادیو در برنامه های نوروزی 1397 تجلیل شد.
علی صادق‌مقدسی مدیرکل صداوسیمای مازندران در این مراسم، ضمن قدردانی و سپاس از تلاش‌های شبانه روزی همکاران در ضیافت الهی رمضان، تلاش بی وقفه همکاران شبکه مازندران در گسترش فضای معنوی ماه خدا  را جهادی کم نظیر  خوانده  نمایش جلوه های  الهی  ماه صیام در سفره‌ افطاری و سحری مازندرانی‌های عزیز را ستودند. ایشان رمضان را ماه خودسازی، عبودیت و بندگی خدا دانست و زحمات همکاران در معاونت‌های صدا، سیما و خبر تقدیر به عمل آورد و بر نقش بی بدیل رسانه ملی و استانی در ترویج فرهنگ روحی ومعنوی ماه مبارک رمضان تأکید کرد. در پایان این مراسم از برنامه سازان موفق در حوزه‌های صدا، سیما وخبر تجلیل بعمل آمد.
‌برنامه‌های نوروزی صدای مازندران در ارزیابی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، ، حائز رتبه نخست شد. صدای مرکز مازندران در نوروز 1397 ، با تکیه بر شعار محوری سازمان مبنی بر مخاطب محوری؛ اصلی‌ترین ملاک برنامه‌های نوروزی را رضایت مخاطبین قرار داد و توانست با تولید و پخش برنامه‌های مفرح بومی و محلی رضایت عمومی ومسئولین  سازمان را جلب نماید. در همین راستا با بازتعریف جدول پخش برنامه‌ها، اطلاع‌رسانی برخط به گردشگران، ارتباط با زائران کاروان راهیان نور و همکاری با نیروهای انتظامی، موفق به کسب رتبه برتر در میان مراکز استان‌ها شود.
   گفتنی است: براساس ارزیابی‌های صدای استان‌های سازمان در رتبه‌بندی برنامه‌های رادیویی سازمان صداوسیما در جمع‌بندی سال 1396 رادیو مازندران توانست رتبه دوم را در بین مراکز 33 گانه استانی از آن خود کند.