رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

بربال ملائک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بربال ملائک

Loading the player...

نویسنده و تهیه کننده:فرزانه اسدالهی
مجری گزارشگر:مهدی علیپور
تصویربرداران:رحمت حاجیان-علی پارسی نژاد
صدابردار:محمد افتخاری
تکنسین:جواد بریمانی
نریتور:فاطمه محمد نژاد
تدوینگر:قاسم محمد پور
راوی بازیگر:مهدی رضایی

ویژه برنامه اعیاد شعبانیه به تهیه کنندگی فرزانه اسدالهی است که از شب میلاد امام حسین (ع) به مدت سه شب ساعت 23:29 از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
سوم ،چهارم و پنجم شعبان ، به ترتیب مصادف با میلاد بزرگ سالار شهیدان، امام حسین (ع) ؛ علمدار کربلا، ابوالفضل العباس و حضرت امام زین‏ العابدین علیه السلام.
تن برای احیای حقیقت خواهی, همتی جانانه می طلبد که تنها از مردانی چون حسین ع برمی آید که آزادگی و شور حقیقت جوئی اش چنان حماسه ای آفرید که تا زمان, زمان است نامش جاودان و موجب احترام انسانهای حق طلب است و خواهد بود

سوم شعبان به نام روز پاسدار برگزیده شده است. روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی، روز تولد بزرگ پاسداری که با خون خود و فرزندان و یارانش، اسلام و مکتب را زنده کرد؛ مکتبی که نزدیک بود با کجروی های تفاله جاهلیت و برنامه های حساب شده همراه با شعارهای کفرآمیز، کم رنگ شود. البته اراده خدای بزرگ بر آن بوده و هست که اسلام رهایی بخش و قرآن هدایتگر را جاوید نگه دارد. در این دوران سیاه بود که امام حسین علیه السلام ، آن عصاره نبوت و یادگار ولایت، جان خود و عزیزانش را فدای عقیده خویش نمود تا در امتداد تاریخ، خون پاک او بجوشد و دین خدا را آبیاری کند. 
 

سال تولید: 1396