رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برای بقا در لیگ امیدوار شدیم - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برای بقا در لیگ امیدوار شدیم

برای بقا در لیگ امیدوار شدیم


سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: با پیروزی مقابل میثاق تهران برای بقا در لیگ امیدوار شدیم

برای بقا در لیگ امیدوار شدیم

سیدمهدی ابطحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: با پیروزی مقابل میثاق تهران برای بقا در لیگ امیدوار شدیم.
وی با اشاره به خلق موقعیت زیاد توسط بازیکنانش در این بازی تصریح کرد: در هر دو نیمه بازیکنانم شانس زیادی برای گلزنی داشتند که در نهایت در نیمه دوم تا حدودی موفق عمل کردند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری از عملکرد بازیکنانش در نیمه نخست انتقاد کرد و افزود: در همان ابتدای بازی همچون مقابل مس سونگون دو گل دریافت کردیم و به نوعی مقابل حریف غافلگیر شدیم.

ابطحی با اشاره به اشتباه بازیکنانش در نیمه نخست این دیدار تصریح کرد: در نیمه دوم بسیار خوب بودیم و با خلق موقعیت‌های زیاد موفق شدیم سه بار دروازه حریف را باز کنیم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه تیم حریف از تیم‌های خوب لیگ فوتسال کشور است، ادامه داد: تیم میثاق تهران در سال‌های حضور در لیگ توانسته با جذب بازیکنان و کادر فنی خوب از تیم‌های خوب و درجه یک فوتسال باشد.

وی با بیان اینکه جایگاه تیم شهروند در لیگ در شأن این تیم نیست، خاطرنشان کرد: کسب سه امتیاز این بازی برای ما با اهمیت بود و در ادامه بازی‌ها تلاش خواهیم کرد تا تیم به رده‌های بالاتر صعود کند.

ابطحی در پایان گفت: از تماشاگران با تعصب ساروی به خاطر حضور در سالن و تشویق بازیکنان صمیمانه تشکر می‌کنیم.

به گزارش فارس، از هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال کشور تیم شهروند ساری چهار بر سه مهمان خود میثاق تهران را شکست داد.