سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

برای استفاده دانش آموزان از فضای مجازی اقداماتی انجام گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

برای استفاده دانش آموزان از فضای مجازی اقداماتی انجام گرفت

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه درباره استفاده فضای مجازی توسط دانش آموزان اقداماتی انجام شد که در آینده گزارش های لازم ارائه می شود، گفت: باید از امکانات تکنولوژی به نفع اسلام و پیشرفت کشور استفاده شود.

برای استفاده دانش آموزان از فضای مجازی اقداماتی انجام گرفت

به گزارش ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، علی اصغر فانی شب گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ درباره استفاده دانش آموزان از فضای مجازی افزود: شورای عالی فضای مجازی دارای اعضا ست که با حکم مقام معظم رهبری، وزیر آموزش و پرورش نیز به اعضای شورای فضای مجازی پیوست.
فانی با تاکید بر اینکه درباره استفاده فضای مجازی توسط دانش آموزان اقداماتی انجام شد که در آینده گزارش های لازم ارائه می شود، اضافه کرد: باید از امکانات تکنولوژی به نفع اسلام و پیشرفت کشور استفاده شود.
وی یادآور شد: آموزش و پرورش به دور از جهت گیری سیاسی یک نهاد تربیتی است و باید به دانش آموزان که به عنوان سرمایه های مهم کشور هستند توجه جدی شود.
وی ادامه داد : مطالعات سند تحول نظام آموزش در سال 81 آغاز شد و با تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مرحله اجرایی سند تحول نظام سلامت در دولت یازدهم با جدیت انجام می شود.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سند تحول نظام آموزش براساس ارتقای کیفیت در حوزه آموزش و پرورش و عدالت آموزشی استوار است، تصریح کرد: امیدواریم در طول برنامه ششم و هفتم توسعه در 10 سال آینده اجرای این سند عملیاتی شود.
فانی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ثبات در سیاست های داخلی و خارجی یکی از دستاوردهای بزرگ است، تصریح کرد: در اواخر دولت سابق بی ثباتی در اقتصاد و ارز مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد می کرد که اکنون این مشکلات برطرف شده است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تورم در ابتدای شکل گیری این دولت، 42 درصد بود اما اکنون دولت با خدمات ارزنده‎ ای که ارائه کرد تورم به 13 درصد کاهش یافت، متذکر شد: امنیت و آرامش مناسبی در سطح کشور وجود دارد و امروز امنیت ایران نسبت به کشورهای دیگر مثال زدنی است.
فانی با بیان اینکه دولت در سفرهای استانی کم وعده می دهد، گفت: تمام وعده های دولت در سفر رئیس جمهوری باید تا پایان سال 95 به بهره برداری برسد.