رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

برادران عالمیان قهرمان هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن لوکزامبورگ شدند. - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برادران عالمیان قهرمان هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن لوکزامبورگ شدند.

برادران عالمیان قهرمان هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن لوکزامبورگ شدند.


قهرمانی برادران عالمیان در هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن لوکزامبورگ

برادران عالمیان قهرمان هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن لوکزامبورگ شدند.


نوشاد و نیما عالمیان  در تیم ایران الف که با شکست دادن تیم های یونان، لوکزامبورگ، تیم دوم سوئد و فرانسه به بازی فینال رسیده بودند با پیروزی مقابل تیم سوئد به عنوان قهرمانی رسیدند تا پرونده این رقابت ها در بخش تیمی بسته شود.
تیم سوئد که در بازی مرحله یک چهارم پایانی ،تیم دوم ایران را از جدول رقابت ها حذف کرده بود ، درحالی در بازی فینال مقابل تیم الف ایران قرار گرفت که نوشاد عالمیان را 3 بر 2 شکست دادند  .
اما در بازی دوم نیما عالمیان 3 بر یک  پیروز شد تا بازی دوبل تعیین کننده تیم قهرمان این مسابقات باشد. در بازی دوبل برادران عالمیان با نتیجه 3 بر 2 تیم سوئد را شکست دادند تا ایران در مجموع ، 2 بر یک برنده بازی فینال شود.
تیم دوم کشورمان هم که پوریا عمرانی از مازندران را در ترکیب داشت  با راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی ، در این مرحله مغلوب تیم اول سوئد شد و و به مقام پنجم مشترک بسنده کرد.  این رقابت ها امروز با برگزاری مسابقات انفرادی پیگیری می شود.
در این مرحله نوشاد و نیما عالمیان در دور اول با قرعه استراحت روبرو شدند اما در دور بعد باید بترتیب با برنده بازی سوئیس و فرانسه و فرانسه و برزیل مصاف کنند
پوریا عمرانی هم در دور اول از ساعت 17:40 به وقت محلی با نماینده لتونی دیدار می کند و در صورت صعود به مصاف راسموسن دانمارکی می رود.
این رقابت ها روز شنبه 29 فروردین خاتمه می یابد. در این مسابقات نمایندگانی از 30 کشور جهان حضور دارند.