جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بدمینتون‌بازان آملی مغلوب نماینده سمنان شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

بدمینتون‌بازان آملی مغلوب نماینده سمنان شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، دیدار رفت مرحله فینال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با رویارویی دو تیم قدرتمند بدمینتون آمل و سمنان در سالن ورزشی سرپوشیده حجاب پیگیری شد.

در این دیدار سخت و حساس بدمینتون‌بازان آملی در خانه با نتیجه سه بر دو مغلوب نماینده استان سمنان شدند.

با توجه به اینکه هر دو تیم سهمیه حضور در لیگ برتر بدمینتون کشور را از آن خود کرده بودند باید در دو دیدار تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات را مشخص کنند.

در دیدار حساس یکی از بازیکنان آملی غیبت داشت و دو بازیکن این تیم نیز مصدوم بودند.

این تیم به عنوان تنها نماینده استان مازندران سال گذشته با درخشش و نمایش توانمندی‌هایش راهی لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه‌های کشور شد و این بار نیز با نظارت مستقیم بهزاد زراعتگر رئیس هیئت بدمینتون آمل و هدایت مرتضی ولی دروی سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان بدمینتون کشورمان به عنوان تنها نماینده مازندران راهی لیگ برتر شد.

در جمع تیم بدمینتون‌بازان آملی که بومی بوده و با جذب مهره‌های جوان و آینده‌دار با توجه به بسترسازی و استعدادیابی‌های لازم درصدد رشد و ارتقای این رشته ورزشی مهیج در مازندران است، سپهر ایوانی، محسن آموزگار، آرمین برزنده، امیر جباری و امیر محمد برزنده عضویت دارند.

آملی‌ها بسیار مصمم هستند تا جمعه آینده در دیدار برگشت مرحله نهایی لیگ دسته یک بدمینتون کشور کار را به سود خود تمام کرده تا بار دیگر جشن قهرمانی بگیرند.