سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بخش خصوصی به ورزش ورود کند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بخش خصوصی به ورزش ورود کند

بخش خصوصی به ورزش ورود کند


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: برای حمایت ورزش استان مسئولان هیئت باید پای سرمایه‌گذار خصوصی را به ورزش باز کنند.

بخش خصوصی به ورزش ورود کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان شنبه شب در نشست هم‌اندیشی اعضا ورزش ساری اظهار کرد: برای تقویت ورزش استان بخش خصوصی باید ورود کند.
وی با اشاره به فعالیت 46 هیئت ورزشی در استان بیان داشت: با توجه به فعالیت بیشتر رشته‌ها در استان و همچنین استقبال خوب جوانان به ورزش اعتبار و بودجه اندک جوابگو ورزش استان نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از کاهش 50 درصدی اعتبار ورزش استان خبر داد و افزود: در حال حاضر دولت از نظر اعتبار مشکل دارد که این مشکلات سبب کاهش 50 درصدی اعتبار شد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه فصل پنجم کمک ورزش به هیئت‌ها کمتر از یک میلیارد تومان است، ادامه داد: اعتبار و بودجه برای ورزش مازندران با توجه به حجم و گستردگی بسیار برنامه‌ها برابر است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر اماکن ورزشی در ساری فرسوده هستند، اظهار داشت: در حال حاضر اماکن ورزشی مشکلات زیادی دارند که در شان شهروندان ورزش ساروی نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اعتبار بیش از یک میلیاردی تومانی شهرداری و شورا شهر  ساری برای موفقیت ورزش مرکز استان خبر داد و تصریح کرد: شهرداری و شورای شهر ساری حمایت و مساعدت مالی خوبی به ورزش مرکز استان دارند که زمینه رشد و توسعه رشته‌های مختلف ورزش را فراهم کرد.

حسین‌زادگان خاطرنشان کرد: حمایت مالی شهرداری ساری به ورزش بر هیچ کس پوشیده نیست اما برای تخصیص بودجه به هیئت‌ها و تیم‌ها براساس عملکرد و فعالیت صورت گیرد.

وی از راه‌اندازی انجمن خیران ورزش ساری خبر داد و افزود: در صورت حمایت مدیران و بنگاه‌های اقتصادی مشکلات ورزشکاران ساروی در رشته‌های مختلف کاسته می‎شود.

حسین‌زادگان در پایان با اشاره به اینکه ورزش تنها راه جلوگیری از مشکلات اجتماعی و خانوادگی است، گفت: شهرداری ساری تعامل بسیار خوبی با هیئت‌ها و تیم‌های ورزشی دارد که این تعامل در آینده سبب توسعه ورزش مرکز استان می‌شود.