جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

بحث فرهنگ در جامعه مظلوم واقع شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

بحث فرهنگ در جامعه مظلوم واقع شده است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل با اعلام اینکه بحث فرهنگ در جامعه مظلوم است، گفت: مدیران جامعه امروزه سربازان تنگه احد در نظام جمهوری اسلامی هستند.

بحث فرهنگ در جامعه مظلوم واقع شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام رسول علیخانی در مراسم سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به رهنمودهای امام امت و رهبر انقلاب اسلامی به همراه سیره جاری این دو بزرگوار در طول مدیریت ‌شان نشان داده شد که آنها از همه دولت‌ها حمایت کرده و آنها را خط مقدم کار اجرایی می‌دانستند.

وی افزود: امروزه ما وظیفه داریم تا از دولت‌مردان و مدیران اجرایی در راه خدمت‌رسانی بیشتر حمایت کنیم و این حمایت به آن معنی نباشد که از نقد منصفانه و عالمانه خودداری شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل تصریح کرد: مدیران جامعه امروزه سربازان تنگه احد در نظام جمهوری اسلامی هستند و باید با اطاعت از ولایت فقیه در این راه آگاهانه قدم برداریم.

این مسؤول ادامه داد: مدیران و کارشناسان اجرایی به عنوان سربازان تنگه احد دست به سربازی بزنند و این مهم را افتخار بزرگی برای خود بدانند که بالاتر از آن را سراغ ندارم.

علیخانی بیان کرد: اکنون باید به عنوان سرباز نظام در خط مقدم وارد میدان شویم هر چند در جنگ بدر مسلمانان به پیروزی رسیدند و بعد از آن خداوند به آنها وعده داده بود که در تمام جنگ‌ها پیروز هستند.

وی با اعلام اینکه نباید در جامعه سیاه‌نمایی شود، گفت: ما از سال 1357 ادعای آن را داریم که توانستیم در مملکت اسلامی به بخشی از قرآن مصداق عینی ببخشیم البته امروزه نیز بخشی از آیات قران به دست ما عینیت بخشیده شد که افتخار بزرگی لحاظ می‌شود.

علیخانی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر روز شاهد عینیت بخشیدن به آیات قران هستیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر نفوذ دشمنان، تصریح کرد: باید پس از هر پیروزی در کشورمان گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم.

این مسؤول با اعلام اینکه باید عهد ببندیم تا هیچ وقت سست نشده و باعث ایجاد اختلاف در جامعه نشویم، گفت: بزرگ‌ترین بلای هر جامعه ایجاد اختلاف در آن است.

علیخانی با اشاره به اینکه اگر در جامعه اسلامی اختلاف به وجود بیاید همه جامعه اسلامی متضرر می‌شوند، یادآور شد: امروزه تخریب یکدیگر کار آسانی است ولی دودستگی و اختلاف در جامعه سستی می‌آورد و مورد تأیید مقام ولایت نیست.

وی با اعلام لزوم مطالعه مبانی اختلاف و وحدت در جامعه، اظهار کرد: رهبر انقلاب در طول سال با توجه به مناسبت‌های مختلف سخنرانی‌های متعددی دارند و باید بیانات ایشان سرلوحه امور باشد.

علیخانی با بیان اینکه بحث فرهنگ در جامعه مظلوم است، گفت: امروزه مقوله فرهنگ بسیار در جامعه اثرگذار است هر چند امروز اگر کسی خود را سرباز در تنگه احد بداند جامعه به سمت سلامت پیش می‌رود.