سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

با کاروان - نمایش محتوای صدا

 

 

با کاروان

تهیه کننده :علیرضا دهقان

نویسنده : سهراب تورانی 

گوینده : زهرا فلاحتکار

ویژه برنامه «باکاروان» به تهیه‌کنندگی علیرضا دهقان و نویسندگی سهراب تورانی در 60 برنامه 20 دقیقه‌ای و با اجرای زهرا فلاحتکار هر روز از ساعت 13:30 از صدای مازندران پخش خواهد شد.
     در این برنامه از اول محرم تا آخرماه صفر همراه با کارشناس راوی دکتر محمد گلدوست ضمن روایت موضوع مورد نظر سروده‌ها و مداحی‌ها ومراثی حسینی نیز پخش خواهد شد.
     روایت داستان عزیمت امام حسین به حج و نیمه کاره گذاشتن آن و سفر به کوفه و کربلا، اتفاقات قبل از رسیدن به کوفه و فرستادن مسلم بن عقیل به کوفه، توقف امام حسین علیه السلام درکربلا، فرزندان، خویشاوندان، اصحاب و یاران امام(ع)  و... از اهداف این برنامه خواهد بود.

برهمه دلباختگان کوی دوست آشکار است که زندگی امام حسین علیه السلام چشمه زلالی است که فطرت پاک انسانها را مجذوب خویش می‌کند تا با نوشیدن از آن راه و رسم زندگی افتخارآفرین را که همان شهادت در راه حق وعدالت است رافراگیرند. امام حسین علیه السلام انسانی کامل و شخصیتی استثنایی است که هر کس به اندازه توان خویش ازاین دریای رحمت وهدایت بهره می‌برد.

لذا صدای مرکز مازندران در نظر دارد تا در ایام محرم و صفر سال ۱۳۹۹هجری شمسی با تهیه برنامه با کاروان به موضوعات متنوع و متعدد درباره این نهضت عظیم حسینی با شیوهای نو وجذاب بپردازد.

آیتمهای برنامه : متن ، گزارش و ... .
 

سال تولید: مرداد-شهریور99


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو