رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

با همکاری بسیج ادارات 20 درصد مصرف برق ادارات مازندران کاهش می یابد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با همکاری بسیج ادارات 20 درصد مصرف برق ادارات مازندران کاهش می یابد

با همکاری بسیج ادارات 20 درصد مصرف برق ادارات مازندران کاهش می یابد


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: پیک مصرف برق در مازندران از ساعت 11 تا 15 عصر است که تلاش داریم با تفاهم نامه ای که با بسیج ادارات انجام می شود، 20 درصد از مصرف برق در ادارات استان کاهش یابد.

با همکاری بسیج ادارات 20 درصد مصرف برق ادارات مازندران کاهش می یابد

منوچهر جعفری در همایش مدیریت مصرف برق با اشاره به اینکه مدیریت مصرف و هم اندیشی بین بسیج و وزارت نیرو کلید خورد، افزود: این تفاهم نامه در مازندران مورد استقبال مسئولان بسیج ادارات استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه تلاش داریم با هماهنگی بسیج ادارات مشکلات مصرف در حوزه برق را ساماندهی کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهارداشت: در هر اموری که بسیج ورود پیدا کرد، فرهنگ سازی مناسب انجام شد و انتظار این است که بسیج در حوزه مدیریت مصرف ورود مناسبی داشته باشد.

جعفری با اعلام اینکه در حوزه صنعت و مشترکان خانگی توفیقات مناسبی را در مدیریت مصرف به دست آوردیم، افزود: با کمک اصحاب رسانه سهمیه که برای توزیع در اختیار مازندران قرار گرفت، به خوبی در سنوات گذشته توزیع شد.

وی با بیان اینکه مازندران در مصرف سهمیه تعیین شده وزارت نیرو در سنوات گذشته شرایط مناسبی نسبت به استان های دیگر داشت، ادامه داد: مازندران در سال 91 رتبه نخست صرفه جویی را در کشور به دست آورد و در سال 93 نیز رتبه مناسبی داشت و با وجود اینکه مصرف برق در استان زیاد شده بود، ولی میزان مصرف در استان کنترل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان کرد: در سال جاری قرار شد که در کنار بسیج ادارات، مدیریت مصرف برق در ادارات انجام شود و در این زمینه تفاهم نامه ای تنظیم شد.

به گفته جعفری توزیع برق برای همکاری بسیج ادارات انتخاب و سهمیه ادارات برای مصرف مشخص شد.