سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

با اقدامات دولت تدبیر و امید ، مردم به آینده امیدوار شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

با اقدامات دولت تدبیر و امید ، مردم به آینده امیدوار شدند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت : با اقدامات دولت تدبیر و امید ، مردم کشور به آینده امیدوارتر شده اند .

با اقدامات دولت تدبیر و امید ، مردم به آینده امیدوار شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علیرضا یونسی روز پنجشنبه در جلسه معارفه فرماندار شهرستان جویبار افزود : جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ، کاهش تورم و ایجاد ثبات سیاسی و امنیتی در منطقه از دستاوردهای دولت تدبیر و امید به شمار می رود که در ایجاد روحیه و انگیزه در مردم کشور بسیار تاثیر گذار بوده است .
وی به وعده و شعارهای دولت روحانی مبنی بر اینکه ' چرخ سانترفیوژها باید بچرخد و چرخ زندگی مردم نیز باید بچرخد ' اشاره کرد و ادامه داد : دولت با شیوه مبارزه از طریق مذاکره توانست این موضوع را به سرانجام خوبی برساند .
معاون استاندار مازندران گفت : با دیپلماسی قوی و کارشناسی ایران بزرگترین حادثه تاریخ دیپلماتیک بعد از جنگ جهانی دوم در قضیه انرژی هسته ای ایران رقم خورد .
وی ادامه داد : اکنون جهان به این حقیقت رسیده است که ایران با وجود داشتن انرژی هسته ای با مصالحه و سازش حرف خود را بر کرسی می نشاند .
یونسی گفت : در حالی که بسیاری از کشورهای قدرتمند دنیا با بحران داعش و ناآرامی های این گروه مواجه هستند ، ایران با وجود ناآرامی های کشورهای اطراف جزیره امنی برای مردم کشورش به شمار می رود .
وی افزود : این هنر انقلاب اسلامی است که در میان جنگ و آشوب ، امنیت و آسایش را برای مردم کشور فراهم کرده است .
معاون استاندار مازندران دستیابی به اهداف موردنظر نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت را در گرو اتحاد و همدلی مسئولان و مردم دانست و گفت : می بایست حول محور ولایت فقیه همیشه با یکدیگر همدل و همزبان بود .
وی ویژگی دولت تدبیر و امید در انتصاب مدیران را واگذاری مسئولیت به افراد شایسته اعلام کرد و افزود : این روند شایسته سالاری در مازندران نیز پیگیری می شود .
یونسی انتصاب مدیران شایسته را در اعتماد سازی و جلب رضایتمندی مردم به عنوان پشتوانه نظام بسیارتاثیرگذار دانست.
در این مراسم از زحمات و تلاش های 23 ماهه رضا گنجی فرماندار سابق جویبار قدردانی و رجبعلی وهابی به عنوان فرماندار جدید جویبار معرفی شد .