جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

باید به نقش مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها توجه ویژه شود - نمایش محتوای خبر

 

 

باید به نقش مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها توجه ویژه شود

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران گفت: باید به نقش مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها توجه ویژه شود.

باید به نقش مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها توجه ویژه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، مریم جمشیدی دوشنبه‌شب در جلسه شورای اداری شهریورماه فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی و مشاوران فرماندارها و مسؤولان دیگر باید به دولت وفادار بوده و برای سربلندی دولت تا مسیر تحقق رفع مشکلات مردم کوشا باشند.

وی افزود: دولت ظرفیت‌های بسیار بالایی در خدمت به مردم دارد که لازم است با اعتماد به تدابیر دولت در خدمت به مردم به یاری دولت شتافت.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به ظرفیت خوب بانوان در فعالیت‌های اجتماعی و اجرایی باور داشته و به فکر جدا کردن زن و مرد در برنامه‌ها نباشند.

جمشیدی با بیان اینکه باید کمک کرد تا شایستگان در مسیر خدمت قرار گرفته و حمایت شوند، خاطرنشان کرد: شهرستان فریدونکنار مظلوم بوده و به دلیل عدم حضور شایستگان و عدم استفاده از مدیران خوب کمی در مسیر پیشرفت جا مانده است.

وی با تاکید بر اینکه لازمه پیشرفت استفاده از نیروهای توانمند و شایسته است، اظهار کرد: برای رسیدن به توسعه باید از ظرفیت‌های موجود به خوبی بهره برد و در همین راستا می‌توان با بهره‌گیری از توانمندی‌های بانوان دستاوردهای بهتری داشت.

جمشیدی بانوان را بازوان توانمند سیاست‌ها دانست و افزود: مازندران دارای ظرفیت بسیار غنی از بانوان توانمند بوده و در همین راستا لازم است به نقش مشاوران امور بانوان فرمانداری‌ها توجه ویژه شود.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران گفت: برای برنامه‌ریزی در مسیر سلامت جامعه باید با هدف متعالی شدن بانوان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور گام برداشت.