رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

باید از فرصت جوانان برای توسعه استان استفاده شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

باید از فرصت جوانان برای توسعه استان استفاده شود

باید از فرصت جوانان برای توسعه استان استفاده شود


استاندار مازندران جوانان را موتور محرکه توسعه استان خواند و گفت : باید از فرصت جوانان برای توسعه مازندران بهره ببریم.

باید از فرصت جوانان برای توسعه استان استفاده شود

ربیع فلاح جلودار روز شنبه به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در نشست جوانان با استاندار مازندران گفت : شخصیت حضرت علی اکبر (ع) باید به جوانان معرفی شود و جوانان عزیز از زندگی و سیره این الگوی جوانان بیشتر بهره ببرند

استاندار مازندران بر ضرورت حضور جوانان و نخبگان در عرصه توسعه و پیشرفت استان تاکید کرد و گفت : باید به جوانان اعتماد کنیم و زمینه مشارکت آنان را در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی فراهم نمائیم .

وی وجود جوانان را که یک سوم جمعیت مازندران را تشکیل می دهند ظرفیت ارزشمندی برای توسعه و پیشرفت خواند و گفت : در جمع شما جوانان مطالبی مطرح می شود که برای من درس است و امیدوارم بتوانم این نظرات و پیشنهادات را عملی نمائیم.

استاندار مازندران حل مشکلات مربوط به جوانان بویژه مشکل اشتغال و ازدواج آنان را از اولویتها خواند و گفت : برای حل مسایل و مشکلات جوانان همه دستگاهها موظف به همکاری و تلاش بیشتر هستند.

مقام عالی دولت تصریح نمود هر چند در دولت یازدهم توجه به جوانان و اعتماد به آنها افزایش یافت ولی هنوز هم از ظرفیت جوانان به خوبی در عرصه مدیریتی استفاده نشده است.

وی با اشاره به اقدامات و طرح های انجام شده در استان گفت : بهره گیری از شرکت های دانش بنیان ، ایجاد شهرک های دانش بنیان و راه اندازی مراکز رشد در تمامی شهرستانهای مازندران در راستای بهره گیری از خلاقیت و نوآوری جوانان و ایجاد اشتغال پایدار پیگیری می شود.

استاندار مازندران همچنین تاکید کرد : امروز شاهد امنیت، ثبات، یکپارچگی و آرامش مناسبی در استان هستیم و انتظار داریم تا همه به فکر توسعه استان باشند و همه جناحها و گروههای سیاسی مطالبات ملی و استانی را بر مطالبات شخصی و جناحی خود ترجیح دهند.

در این نشست 15 نفر از جوانان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه مسائل سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی پرداختند و استاندار مازندران به سئوالات مختلف آنان پاسخ داد.