سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بانوی کماندار مازندرانی در رقابت های قهرمانی کشور درخشید - نمایش محتوای خبر

 

 

بانوی کماندار مازندرانی در رقابت های قهرمانی کشور درخشید

حسین فرهادی ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور که در شهرستان یزد برگزار شد، ورزشکاران مازندرانی در دو رده سنی به این مسابقات اعزام شدند.

وی بیان داشت: در تیم اعزامی به این مسابقات کوثر حسن پور و ˈپیمان بابائیˈ از قائمشهر و ˈمهداد نصیرشعیبیˈ از تنکابن حضور داشتند که به مربیگری ˈعلی غمگینˈ در این رقابت ها شرکت کردند.

سرپرست هیات تیراندازی با کمان مازندران گفت: همچنین در مسابقات جایزه بزرگ تهران که با حضور بیش از 70 ورزشکار برگزار شد، ˈ مجید قیدیˈ کماندار ساروی با اختلاف یک امتیاز به مقام سوم رسید.

فرهادی افزود: قیدی با کسب این عنوان به عضویت تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در آمد و به همراه تیم مل به بازی های کشورهای اسلامی که اواخر شهریور ماه در اندونزی برگزار می شود اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: طبق اعلام فدراسیون تیراندازی با کمان در شهریور ماه مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور برگزار می شود که با برگزاری مسابقات انتخابی ، نفرات برتر استان به این مسابقات اعزام می شوند.

سرپرست هیات تیراندازی با کمان مازندران گفت: استفاده از تجربه پیشکسوتان و کارشناسان این رشته ، از موارد مهم و تاثیرگذار در پیشرفت روزافزون این رشته ورزشی خواهد بود.

وی افزود: تیراندازی با کمان مازندران باید با تلاش و کوشش بیشتر، عقب ماندگی خود در مقایسه با دیگر رشته های ورزشی را جبران کند و به قدرت برتر این رشته در کشور تبدیل شود.

او با تاکید بر لزوم همگانی شدن این رشته ورزشی، ادامه داد: تجهیزات این رشته نسبت به بسیاری رشته های ورزشی ، گران تر است که می توان با همگانی کردن این رشته امکان استفاده افراد بیشتر و نخبه پروری را فراهم کرد.