جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بانوان هاکی باز تیم ملی در ساری اردو برپا کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بانوان هاکی باز تیم ملی در ساری اردو برپا کردند

تیم ملی هاکی بانوان ایران اولین مرحله اردوی آمادگی خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در سال آینده در شهر ساری مرکز استان مازندران برپا کرد.

بانوان هاکی باز تیم ملی در ساری اردو برپا کردند

به گزارش خبرنگارایرنا، اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بانوان کشور با سرمربیگری نیلوفر عبدیان از روز گذشته در ساری شروع شد و تا دهم آذرماه سالجاری در مرکز مازندران ادامه خواهد داشت.
23 بانوی هاکی باز از استان های کشور به اردوی تیم ملی هاکی در ساری دعوت شدند که حکیمه عبدی، مهدیس غلامی و مینا اعتقادی هاکی بازان مازندرانی عضو تیم ملی نیز در این تیم حضور دارند.
بهاره صید محمدی، فاطمه امیدی، معصومه صیدمحمدی، مهسا اروجیان، فائزه بدلی، مهسا خالقی، زینب نوروزی، زیبا یحیوی، هنگامه جعفری، فاطمه جعفری پیری، زهرا زارعی، پروین صفایی، ساناز بهرامی، هانیه تقدیسی، سمیرا سلمانی، زینب میرزایی، مینا اعتقادی، الهه شهریارپناه، زهرا دهقانی و مینا باقری دیگر بانوان هاکی باز عضو تیم ملی هستند که در اردوی ساری حضور دارند.
این اردو برای آمادگی بانوان جوان هاکی باز برای اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا در سال آینده که هنوز کشورش نیز تعیین نشد، در ساری در حال برگزاری است.
تیم ملی هاکی بانوان کشور با تغییر ترکیب اصلی و جوانگرایی برای آمادگی بیشتر و شناخت بدنه اصلی و پنج نفره تیم ملی بانوان یکسال قبل از شروع رقابت اردوی آمادگی را برگزار می کند.
تیم ملی هاکی بانوان در دوره قبل رقابت های قهرمانی آسیا رتبه چهارم را کسب کرد.
هاکی از ورزشهای پرطرفدار در کشورمان محسوب می شود به طوری که تیم ملی ایران موفق شده تاکنون چهار بار قهرمانی آسیا و یک مقام چهارمی جهان را در بخش مردان برای خود به ثبت برساند.