جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بانوان مازندرانی 11 میلیارد ریال طلا برای بازسازی عتبات اهدا کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بانوان مازندرانی 11 میلیارد ریال طلا برای بازسازی عتبات اهدا کردند

محمدحسن اصغریˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در قائمشهر گفت: این میزان طلا و جواهر، معادل حدود 5/13 درصد از مجموع کمک هایی است که از سال 83 تا پایان سال گذشته برای بازسازی عتبات عالیات اهدا شد.

وی مجموع کمک شهروندان مازندرانی برای بازسازی عتبات عالیات در این مدت را 82 میلیارد ریال اعلام کرد.

اصغری گفت: از کل هدایای جمع آوری شده برای این منظور حدود 30 میلیارد ریال وجه نقد، 35 میلیارد ریال کالا و خدمات و بقیه هم به صورت خدمات نیروی انسانی بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران سهم شهرستان قائمشهر در کمک به بازسازی عتبات عالیات در این مدت را یک میلیارد ریال اعلام کرد.

وی گفت: تلاش های صورت گرفته از سوی فرماندار و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات قائمشهر منجر به جمع آوری این میزان هدایا شد و به همین دلیل نیز فرماندار قائمشهر عنوان فرماندار فعال مازندران در این خصوص را کسب کرد.

اصغری افزود: شهروندان مازندرانی تنها سال گذشته 12 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند و مازندران در این زمینه جایگاه دوم را در سطح کشور به خود اختصاص داد.

وی برنامه های این ستاد در سال آینده را هم کمک به ساخت یکهزار متر مربع از صحن حرم حضرت فاطمه (س) و ساخت چهار راه پله ورودی صحن حرم امام حسین(ع) اعلام کرد.