جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

باند بزرگ سارقان قطعات کامپیوتری خودروها با 76فقره سرقت در آمل متلاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

باند بزرگ سارقان قطعات کامپیوتری خودروها با 76فقره سرقت در آمل متلاشی شد

سرهنگ 'ولی اله گنجیان مقدم' روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عوامل پلیس آگاهی و ماموران فرماندهی انتظامی آمل در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت گسترده قطعات خودروها در سطح این شهرستان ، شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : بررسی های به عمل آمده، وقوع سرقت های قطعات تعدادی خودرو به خصوص سیستم های کامپیوتری خودروی 206 از سوی یک باند حرفه ای سارقان وارد مرحله تازه ای شد.

فرمانده انتظامی آمل گفت: ماموران پلیس آگاهی در ادامه با انجام گشت های محسوس و نامحسوس و همچنین تعقیب و مراقبت ، برخی از سارقان سابقه دار ساکن تهران را شناسایی کردند که یک باند سرقت خودرو تشکیل داده بودند.

سرهنگ گنجیان مقدم اضافه کرد: ماموران با انجام تحقیقات بیشتر چهارنفر از اعضای این باند را شناسایی و در بازخویی های فنی به سرقت قطعات داخلی 76 فقره خودروهای سواری اعتراف کردند.

وی ادامه داد : با تلاش ماموران انتظامی آمل همه عوامل این شبکه سرقت خودرویی دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی وسپس با صدور قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی آمل گفت: مالباختگان نیز با مراجعه در محل اداره آگاهی شهرستان، پیگیر اموال به سرقت رفته خود باشند.

سرهنگ گنجیان مقدم، به صاحبان خودرو و وسایط نقلیه سواری توصیه کرد هنگام خارج شدن از خودرو از خاموش بودن و رعایت نکات امنیتی خودرو در هنگام پارک کامل اطمینان داشته باشند.

{jcomments off}