سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بافت سنتی اسلامی در مرکز شهر آمل اجرایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بافت سنتی اسلامی در مرکز شهر آمل اجرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، خسرو ابراهیم‌زاده ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی این شهر با اشاره به عزم جدی این شورا برای اتمام پروژه‌های نیمه کاره در سطح شهر اظهار داشت: در روزهای پایانی سال 9 پروژه در شهر آمل اجرایی و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اتمام بلوار ولایت شمالی در دستور کار این شورا قرار دارد، تصریح کرد: بخش اعظمی از این مسیر تملک شده و امیدواریم بتوانیم در فصل چهارم سال این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.

ابراهیم‌زاده با تاکید بر اینکه پیاده‌روسازی خیابان شیخ فضل‌الله نوری آمل با توجه به تراکم منطقه‌ای در سال‌جاری اجرایی می‌شود، افزود: احداث پارک محلات نیز طبق روال قبلی در شهر آمل صورت خواهد گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه شورای شهر آمل برای تغییر فضای شهری به بافت سنتی اسلامی برنامه دارد، یادآور شد: بر اساس طرح‌های در نظر گرفته شده محلات مرکز شهر آمل از بافت سنتی و اسلامی بهره‌مند می‌شوند.

ابراهیم‌زاده با اعلام اینکه برنامه داریم مسیر سبز در حاشیه رودخانه هراز آمل ایجاد کنیم، گفت: اجرای این پروژه‌ها می‌تواند بخش مهمی از پاسخ به اعتماد مردم به اعضای شورا باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل از کمک ده میلیون تومانی این شورا به جشنواره فرهنگی هنری تی‌تی خبر داد و اذعان کرد: شهر آمل با قدمتی فرهنگی است و شورا و شهرداری نیز در این راستا اقدامات موثری انجام می‌دهد.

وی با اعلام اینکه پارک بانوان آمل برای اجرای جشنواره موسیقی آماده‌سازی شده و در اختیار برگزارکنندگان این جشنواره قرار گرفته است، تصریح داشت: این شورا بر هزینه‌کرد صحیح بودجه فرهنگی در شهر تاکید دارد.