جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

بازگشایی یک لاین آزادراه تهران ـ شمال در روزهای آینده - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازگشایی یک لاین آزادراه تهران ـ شمال در روزهای آینده

بازگشایی یک لاین آزادراه تهران ـ شمال در روزهای آینده


فرماندار چالوس با بیان اینکه در روزهای آینده تنها یک لاین آزادراه تهران شمال بازگشایی می‌شود، گفت: به دلیل مشکلات فنی امکان بازگشایی هر دو لاین آزادراه برای این ایام امکان‌پذیر نیست.

بازگشایی یک لاین آزادراه تهران ـ شمال در روزهای آینده

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمد‌ناصر زندی  در مراسم افتتاحیه دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان که در اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چالوس برگزار شد اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد خدمات سفر شهرستان چالوس از دو ماه پیش این ستاد را فعال کرد و تمام دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد برای میزبانی از مسافران نوروزی اعلام آمادگی کردند.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک ‌چالوس، خاطر‌نشان کرد: از آنجایی که این شهرستان در ایام تعطیلات نوروز سیل عظیمی از مسافران را در خود جای می‌دهد بنابراین وظیفه همه است که با برنامه‌ریزی و مدیریت مناسب میزبان شایسته‌ای برای مسافران و مردم باشد.

زندی با اعلام آماده‌باش تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان چالوس، تاکید کرد: همه دستگاه‌ها موظف هستند در ارائه لیست کشیک‌های روزانه هر چه زودتر اقدام کنند.

وی از حضور مستمر و جمعی اعضای ستاد تسهیلات خدمات سفر در بخش‌های مختلف ‌چالوس خبر داد و بیان کرد: کمیته‌های تشکیل شده در ستاد تسهیلات سفر چالوس باید بازرسی‌های لازم را انجام دهند و در صورت هرگونه نقصی مراتب را به دبیرخانه ستاد خدمات سفر اطلاع دهند.‌

نماینده عالی دولت در ‌چالوس اظهار کرد: با توجه به معضل ترافیک و بروز مشکلات در تردد مسافران و گردشگران دستگاه‌هایی مانند راهور، ناجا و پلیس‌راه باید تلاش خود را مضاعف کرده و با مدیریت در صحنه در نخستین فرصت مشکلات را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه در روزهای آینده تنها یک لاین آزادراه تهران شمال بازگشایی می‌شود، بیان کرد: به دلیل مشکلات فنی امکان بازگشایی هر دو لاین آزادراه برای این ایام امکان‌پذیر نیست.

زندی تصریح کرد: به‌جهت کاهش بار ترافیک از سمت نوشهر به تنکابن پل و تونل در حال احداث با همین حالت کارگاهی و بدون پوشش آسفالت زیر بار ترافیک می‌رود.

وی با تاکید بر تامین مایحتاج مردم بدون افزایش نرخ کالاها، عنوان کرد: از آنجایی‌که در صورت افزایش قیمت اجناس بیشترین آسیب به شهروندان وارد می‌شود بنابراین نباید اجازه داد که عده‌ای از افراد سودجو دست به اقدامات نامناسب بزنند.

این مسئول پاک‌سازی معابر و محورهای مسیر از زباله و نخاله‌ها را از وظایف راه و شهرسازی خواند و افزود: واحدهای پذیرایی و امکان اقامتی هم لازم است تا با پیگیری و نظارت خود در کیفیت ارائه خدمات حداکثر تلاش را مبذول دارند.

فرماندار چالوس با تاکید بر تعامل دستگاه‌ها در این ایام گفت: با توجه به اینکه آبروی همه افراد به یکدیگر گره خورده است بنابراین همه دستگاه‌ها باید در موازات یکدیگر کار کنند و هر کجا نقصان و مشکلی وجود داشت با هم‌پوشانی هم سعی در برطرف کردن آن داشته باشند.