جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

بازگشایی کامل قطعه‌ چهارم آزادراه تهران ـ شمال - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازگشایی کامل قطعه‌ چهارم آزادراه تهران ـ شمال

بازگشایی کامل قطعه‌ چهارم آزادراه تهران ـ شمال


فرماندار چالوس از بازگشایی کامل قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال تا پایان این‌ ماه خبر داد.

بازگشایی کامل قطعه‌ چهارم آزادراه تهران ـ شمال

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، محمد‌ناصر زندی سه‌شنبه شب در نشست بررسی مشکلات مردم محله دارکلای چالوس که با حضور مسئولان شهرستانی در مسجد امیرالمومنین (ع) این محل برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن آزادراه تهران ـ شمال در شهرستان چالوس باید برای خروج از مشکلات مربوط به آن اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی با تاکید بر جدی گرفتن موضوع آزادراه تهران ـ شمال برای خروج از گره کور ترافیکی که در بیشتر ایام سال مردم را با خود درگیر می‌کند، افزود: با بازدیدی که روز گذشته وزیر راه و شهرسازی از قطعه چهارم این آزادراه داشتند تا پایان خرداد‌ ماه جاری ضلع شمالی و جنوبی آن با ایمنی کامل بازگشایی شود.

فرماندار چالوس در ادامه به محله دارکلا واقع در جنب پل و تونل درون شهری چالوس و مشکلات مردم این منطقه اشاره کرد و گفت: اهالی منطقه دارکلا با توجه به حالت کارگاهی بودن این پروژه در فصول گرم و سرد سال با مشکلات زیادی روبرو هستند.

وی با تاکید بر زیباسازی حاشیه این پل و تونل خاطر‌نشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان چالوس سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر و مسافر است، بنابراین از نظر معماری شهری و گردشگرپذیر بودن منطقه باید تدابیر جدی در زمینه مانند فضاسازی، ایجاد فضای سبز، رنگ‌آمیزی، آسفالت مناسب، جمع‌آوری گاردریل و احداث بلوار در خور شان مردم منطقه و مسافران در این قسمت اندیشیده شود.

زندی برگزاری این نشست‌ها را به‌دلیل بیان مشکلات از سوی مردم و پاسخ مسئولان در حضور عموم مردم ستودنی خواند و افزود: مدیران و مسئولان با شنیدن مشکلات مردم می‌توانند با توجه به بودجه و امکانات خود برنامه‌ریزی‌ کنند.

وی تصریح کرد: اگر مدیران دستگاه‌ها براساس اولویت‌بندی و اعتبارات بتوانند پروژه‌ها را اجرایی کنند بدون شک روند خوبی در توسعه شهرها و روستاها ایجاد و رضایت مردم را نیز به‌دنبال دارد.