جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

بازگشایی لاین شرقی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازگشایی لاین شرقی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال

بازگشایی لاین شرقی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال


فرماندار چالوس از بازگشایی لاین شرقی از جنوب به شمال مسیر مرزن‌آباد به چالوس در قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال خبر داد.

بازگشایی لاین شرقی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصر زندی در حاشیه بازگشایی لاین شرقی مسیر مرزن‌آباد به چالوس قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از مدت‌ها تعطیلی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال به دلیل رفع نواقص فنی و اجرایی به دستور وزیر راه و شهرسازی امشب بازگشایی شد و شاهد عبور و مرور خودروها در این مسیر هستیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر لاین شرقی از جنوب به شمال در مسیر مرزن‌آباد به چالوس بازگشایی شد، تصریح کرد: با رفع نواقص لاین غربی از شمال به جنوب این مسیر نیز ظرف چند روز آینده بازگشایی می‌شود.

زندی از بازگشایی رسمی لاین شمال به جنوب آزادراه تهران ـ شمال در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و افزود: با تلاش شبانه‌روزی تمام دست‌اندرکاران مرتبط با این پروژه که در سه شیفت کاری طی مدت سه ماه برای برطرف کردن نواقص آزادراه تهران ـ شمال تلاش کردند به زودی شاهد بازگشایی لاین رفت این مسیر نیز هستیم.

وی با بیان اینکه نواقص اساسی و جدی آزادراه تهران ـ شمال برطرف می‌شود، اظهار کرد: ریزه‌کارهای باقی‌مانده آن در حین استفاده از این محور انجام می‌شود اما جاده مسدود نمی‌شود.

فرماندار چالوس در پایان با قدردانی از تلاش‌های شرکت آزادراه تهران ـ شمال و اداره راه و شهرسازی شهرستان چالوس گفت: امیدواریم با تلاش‌های انجام گرفته هرچه زودتر شاهد افتتاح قطعات دوم و سوم و نیز بازگشایی قطعه یک که در حال کار هستند، باشیم.