جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازگشایی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازگشایی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال

بازگشایی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال


فرماندار چالوس از بازگشایی قطعه چهارم آزادراه تهران‌ ـ شمال در حد فاصل مرزن‌آباد تا چالوس و نیز تونل شهری در محور کمربندی چالوس به نوشهر خبر داد.

بازگشایی قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمد‌ناصر زندی صبح امروز در حاشیه بازدید از مراکز اقامتی شهرستان چالوس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دور دوم مسافرت‌های نوروزی به مراتب شاهد افزایش حضور مسافران در این شهرستان هستیم و فعالیت و عملکرد ستاد خدمات سفر چالوس نسبت به سال گذشته بسیار کامل‌تر و فعال‌تر بود و اقدامات خوبی انجام شد.

وی از بازگشایی لاین شمالی قطعه چهار آزاد‌راه ـ تهران شمال  خبر داد و افزود: اگرچه اینکه لاین جنوبی قطعه چهارم آزاد راه تهران ـ شمال بازگشایی شده بود اما در حال حاضر به دلیل افزایش مسافر و حج بالای ترافیک جاده چالوس لاین شمالی نیز بازگشایی شده است و از ساعت7صبح تا 23 زیربار ترافیک می‌رود.

زندی ترافیک را نخستین و اصلی‌ترین مشکل در چالوس دانست و افزود: قطعه چهار آزادراه تهران‌ ـ شمال در حد فاصل مرزن‌آباد تا چالوس و نیز تونل شهری در محور کمربندی چالوس به نوشهر که در دستور کار آماده‌سازی ایام نوروز بود با تلاش و جدیت شبانه‌روزی همه دستگا‌ه‌های اجرایی بر روی این پروژه‌ها، بازگشایی انجام شد و در این بازگشایی تونل شهری و پل کمربندی نقش بسیار مطلوبی در کاهش بار ترافیکی ایفا کرد.

وی با قدردانی از تلاش شبانه‌‌روزی اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان چالوس گفت: در بخش نانوایی‌ها هم با افزایش سهمیه آرد و تعیین کشیک‌های متعدد پخت نان همه روزه انجام و هیچ مشکلی هم در این مورد گزارش نشده است.

فرماندار چالوس خاطر‌نشان کرد: در حوزه شهری هچیرود در بعضی از نقاط شاهد کمبود آب آشامیدنی بودیم که نیاز است مسئولان حوزه آب و فاضلاب شهری در این بخش با مدیریت مناسب خود مشکل را رفع کنند.

وی همچنین از برپایی نمایشگاه ملی اقوام و سوغات در شهر هچیرود چالوس خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه تا پایان نوروز برای بازدید و خرید عموم دایر است.

زندی در پایان گفت: همچنین امسال برای نخستین‌‌بار در مرزن‌آباد طرح اسکان مسافران نوروزی اجرا شد که با استقبال بسیار خوب مسافران و گردشگران روبرو شد و در همین راستا پارک سعدآباد مرزن‌آباد نیز برای رفاه حال همگان افتتاح شد.