جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

بازگشایی راه‌های ارتباطی شهر و روستاهای محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

بازگشایی راه‌های ارتباطی شهر و روستاهای محمودآباد

عبدالقدیر مشایخی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد با اشاره به عادی شدن شرایط جوی و قطع بارش برف بیان داشت: تمامی راه‌های شهری و روستاهای شهرستان و شهر و بخش سرخرود به حالت باز و عبور و مرور در آن جریان دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به بارش بی‌سابقه برف طی دو روز گذشته قطعی برق و آب را در شهرستان داشتیم که با همت اعضای ستاد بحران شهرستان امروز وضعیت عادی است و هیچگونه قطعی آب و برق نداریم.

فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: دستگاه‌های خدماتی و امدادرسان همچون اداره راه و شهرسازی، برق، آبفای شهری و روستایی، گاز، بخشداری مرکزی و سرخرود، شهرداری محمودآباد و سرخرود، هلال‌احمر، اورژانس 115، مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و همه دستگاه‌های عضو ستاد بحران شهرستان طی 72 ساعت گذشته به طور شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی بودند که وضعیت عادی امروز مرهون تلاش‌های ارزنده آنها است.

مشایخی یادآور شد: با توجه به حجم زیاد برف در مسیر کوچه و خیابان‌های اصلی و فرعی مردم توجه بیشتری در ترددها داشته باشند و تا زمان آب شدن برف‌ها حتی‌الامکان از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس ستاد بحران محمودآباد ابراز داشت: مدارس تمامی مقاطع شهرستان بنا به دستور استاندار و رئیس ستاد بحران مازندران امروز نیز تعطیل اما ادارات و دستگاه‌های دولتی برای ارائه خدمات به مردم باز است.