سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

بازدید 1500 نفر از نمایشگاه توانمندی‌های واحدهای تولیدی در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید 1500 نفر از نمایشگاه توانمندی‌های واحدهای تولیدی در چالوس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از بازدید هزار و 500 نفر از نمایشگاه توانمندی‌های واحدهای تولیدی در چالوس خبر داد.

بازدید 1500 نفر از نمایشگاه توانمندی‌های واحدهای تولیدی در چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: نخستین نمایشگاه ارائه توانمندیی‌های واحدهای تولیدی و صنفی به‌مناسبت گرامیداشت روز مازندران با حضور مسئولان شهرستانی و جمعی از صاحبان واحدهای تولیدی و صنفی، در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار کرد: نمایشگاه ارائه توانمندی‌های تولیدی و صنفی به‌منظور عرضه محصولات بخش تولیـد و فعالیت‌های بخش صنوف، با حضور واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی مرزن‌آباد و واحدهای صنفی این شهرستان، به‌مدت دو روز در این شهرک صنعتی برپا شده است.

موسوی افزود: با برپایی 17 غرفه در این نمایشگاه هفت واحد تولیدی و 10 واحد صنفی، محصولات و فعالیت‌های خود را به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی ناب استیل تولیدکننده هود و اجاق گاز، الکترونیک کلار سبز تولیدکننده رایانه، مازند تریکو تولیدکننده البسه و تریکو، ایلیا استیل تولیدکننده سینک و اجاق گاز و هود، هانی تجارت خزر تولیدکننده پکیج، پاک کاغذ سبز تولیدکننده تمام ظروف کاغذی و سولار سوی البرز تولیدکننده خوراک دام و طیور در این نمایشگاه حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطر نشان کرد: این نمایشگاه به‌عنوان نخستین نمایشگاه ارائه توانمندی‌های واحدهای تولیدی و صنفی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شده و فرصت مناسبی را برای نمایش دستاوردها و فعالیت‌های واحدهای تولیدی و صنفی فراهم کرد، تا با بهره‌گیری از تجارب و توانایی‌های صنعتی و صنفی بتوانند بیشتر در رشد و توسعه اقتصادی تأثیرگذار باشند.

وی در پایان گفت: با برپایی نمایشگاه ارائه توانمندی‌های واحدهای تولیدی و صنفی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس هزار و 500 نفر از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کردند.