سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بازدید معاون وزیر صنعت از 4 واحد تولیدی در شرق و مرکز مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید معاون وزیر صنعت از 4 واحد تولیدی در شرق و مرکز مازندران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از چهار واحد تولیدی در شرق و مرکز مازندران که در مرحله نهایی ساخت یا طرح توسعه‎ای قرار دارند، بازدید کرد.

بازدید معاون وزیر صنعت از 4 واحد تولیدی در شرق و مرکز مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسین ابویی‌مهریزی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیأت همراه، بعد از ظهر دیروز از چند شرکت تولیدی بخش خصوصی در بهشهر، نکا و ساری بازدید کرد.

بازدید از مجتمع در حال ساخت کاغذ امیرآباد واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد تولید کننده انواع کاغذ تحریر، کپی و گلاسه با پیشرفت فیزیکی 95 درصد، بازدید از واحد تولیدی رهاسان تولیدکننده HDF با پیشرفت بیش از 80 درصد و بازدید از فاز دوم(طرح توسعه‌ای) شرکت صنایع غذایی نسیم صباح مازند معروف به شرکت حلاوت تولیدکننده انواع مارگارین، در شهرک‌های صنعتی نکا و بهشهر انجام شد.

این شرکت‌ها متعلق به بخش خصوصی هستند و تاکنون از تسهیلات دولتی استفاده نکردند، اما در مرحله پایانی نیاز به همکاری دولت برای تسریع در راه‌اندازی پروژه دارند‌.

ابویی‌مهریزی و هیأت همراه، از صنایع چوب و کاغذ مازندران بزرگ‌ترین کارخانه کاغذ ایران با تولید سالانه 175 هزار تن کاغذ روزنامه، کپی و تحریر نیز بازدید کردند.

به گزارش فارس، نتایج اولیه این بازدیدها در نشست با استاندار مازندران با حضور مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی و شرکت‌های سرمایه‌گذار مشخص می‎شود.