جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

بازدید معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسیرهای مواصلاتی آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسیرهای مواصلاتی آمل

هاشم حسن‌نیا معاون راهداري و حمل و نقل جاده‌اي کشور از سه مسیر مواصلاتی و پروژه‌های در دست احداث راه و شهرسازی این شهرستان بازدید کرد.

بازدید معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسیرهای مواصلاتی آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، هاشم حسن‌نیا معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور عصر امروز از سه مسیر مواصلاتی و پروژه‌های در دست احداث راه و شهرسازی این شهرستان بازدید کرد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، حیدر نوروزی مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، قاسم رمضانی رئیس اداره راه و شهرسازی آمل در این بازدید معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور راه همراهی کردند.

بازدید از پروژه‌های تعریض ابتدای ورودی شهر آمل از مسیر محور چمستان، تعریض محور مواصلاتی آمل به محمودآباد مسیر ولیسده به کلوده و عملیات پایانی کمربندی جنوب به غرب آمل که محور هراز را به جاده چمستان متصل می‌کند، در دستور کار حسن‌نیا قرار داشت.

در این بازدید تصمیم‌گیری لازم برای ارائه راهکار در راستای حل مشکل تردد خودروها حد فاصل مسیر بیمارستان امام علی(ع) تا ابتدای خیابان نور در اولویت قرار گرفت و پس از آن نیز از دو پروژه دیگر راه‌سازی آمل در مسیرهای مختلف بازدید شد.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در این بازدید گفت: آمل دارای مسیرهای مواصلاتی ارزشمند است که روزانه تردد زیادی در خود می‌گنجاند.

هاشم حسن‌نیا اظهار کرد: با تلاش و پیگیری نماینده مردم آمل در مجلس گام‌های بزرگی در زمینه ایجاد جاده‌های ایمن و کم‌خطر در آمل برداشته شد که نمونه بارز آن عملیات چهارخطه کردن و تعریض محور مواصلاتی هراز است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: راه یکی از مؤلفه‌های پیشرفت یک منطقه و شهر است و با داشتن راه ایمن و دسترسی آسان می‌توان قدم‌های بزرگی در دیگر بخش‌ها برداشت.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا اظهار کرد: چهارخطه کردن محور هراز از سال‌های گذشته آغاز شده و اخیرا رشد چشمگیری داشته است هر چند بخش زیادی از این مسیر مواصلاتی چهارخطه شد.

به گزارش فارس، آمل از شهرهای شاخص در شمال کشور است که نزدیک‌ترین مسیر تردد را با جای داشتن محور مواصلاتی هراز به پایتخت دارد و روزانه بسیاری از هموطنان‌مان از محور هراز وارد استان‌های شمالی کشور می‌شوند.

مسیرهای پُرتردد و شریانی آمل-محمودآباد، آمل-بابل، جاده قدیم آمل-بابل و محور مواصلاتی آمل-چمستان هم از مسیرهای پُرتردد در این شهرستان هستند.