جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدید روزانه 700 نفر از نمایشگاه صنایع دستی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید روزانه 700 نفر از نمایشگاه صنایع دستی در بابلسر

رئیس سازمان بسیج هنرمندان مازندران از بازدید روزانه بیش از 700 نفر از گردشگران از نمایشگاه صنایع دستی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

بازدید روزانه 700 نفر از نمایشگاه صنایع دستی در بابلسر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان مازندران، قهرمان سعیدی با اشاره به اینکه انجمن صنایع دستی سازمان بسیج هنرمندان استان که دو نمایشگاه تخصصی در خردادماه و بهمن‌ماه سال گذشته با حضور هنرمندان بسیجی صنایع دستی استان برگزار کرده است، گفت: سازمان بسیج هنرمندان استان با همکاری واحد فرهنگی گردشگری مجتمع آموزشی رفاهی کوثر نمایشگاه تخصصی صنایع دستی با حضور هنرمندان بسیجی استان برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه احیای فرهنگی صنایع‌دستی بومی مازندران بوده است، افزود: کارگاه‌های آموزشی نیز در طول برپایی نمایشگاه برگزار شد و هنرمندان با دریافت سفارش‌ها از سوی مخاطبان اقدام به ساخت صنایع دستی سفارشی و دلخواه از سوی مخاطبان پرداختند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان مازندران تصریح کرد: این نمایشگاه برای نخستین‌بار در ایام نوروز در مجتمع آموزشی رفاهی کوثر برپا شد و با استقبال خوب گردشگران روبه‌رو شد و روزانه بیش 700 نفر از گردشگران حاضر در این مجتمع از این نمایشگاه بازدید کردند.

سعیدی در پایان گفت: از هنرمندان بسیجی شرکت‌کننده در این نمایشگاه در طی مراسمی با اهداء لوح تقدیر و جوایزی تجلیل می‌شود.