جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

بازدید حضرت آیت اله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری از صدا و سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید حضرت آیت اله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری از صدا و سیمای مازندران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، حضرت آیت اله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه شهرستان ساری، از صدا و سیمای مازندران بازدید کرد.

ایشان ضمن بازدید از پشت صحنه برنامه های محرم در رادیو و تلویزیون وحضور در جمع مدیران مرکز، بابیان اینکه  صدا وسیما، امروز رسانه ای معروف گرا و دارای فکر و اندیشه است، افزود: این رسانه به مثابه دانشگاهی عمومی و در برگیرنده همه جامعه است و موجبات تعالی آن را در همه ابعاد فراهم می سازد.
آیت الله طبرسی در بخش دیگری از سخنان خود به فرهنگ سازی عزاداری سنتی مردم و ترویج آن در رسانه استانی  تاکیدکرد واظهار داشت: عزاداریها باید در بین مردم به صورت سنتی و بر اساس فرهنگ عاشورایی برگزار شود و این عزاداریها باید با اصل و واقعیت حادثه کربلا مطابقت و عینیت داشته باشد و رسانه ملی می تواند مبلّغ و مروج این فرهنگ ناب عاشورایی باشد که البته تاکنون در این حوزه موفق بوده است.
گفتنی است، پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حضرت آیت اله طبرسی، مراسم سوگواری حضرت ابا عبداله الحسین(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت با حضور کارکنان مرکز در مجتمع بلال صدا و سیما برگزار شد.