سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بازدید بیش از 800 دانش‌آموز بابلی از جشنواره فیلم رشد - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید بیش از 800 دانش‌آموز بابلی از جشنواره فیلم رشد

دبیر 45 جشنواره علمی آموزشی فیلم رشد گفت: روزانه بیش از 800 دانش‌آموز بابلی از جشنواره فیلم رشد بازدید می‎کنند.

بازدید بیش از 800 دانش‌آموز بابلی از جشنواره فیلم رشد

یوسف الهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابل با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره ملی حمایت از فیلم‌های علمی و آموزشی ساخته شده معلمان، دانش‌آموزان و اولیا است، اظهار کرد: این جشنواره قبل انقلاب به نام فستیوال فیلم‌های آموزنده و بعد انقلاب به جشنواره بین‌المللی، علمی و آموزشی رشد تغییر نام داده است.

دبیر 45 جشنواره علمی و آموزشی رشد افزود: فیلم‌های نمایش داده شده در این جشنواره، در سطوح مختلف مقاطع تحصیلی اعم از ابتدایی، متوسطه اول و دوم دسته‌بندی شده است.

الهی با اشاره به اینکه امسال بابل میزبان افتتاحیه 45 جشنواره فیلم رشد مازندران بوده است، خاطرنشان کرد: این جشنواره تا 19 اسفندماه در سالن سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد بابل میزبان دانش‌آموزان این شهرستان است.

این مسئول از بازدید بیش از 800 دانش‌آموز در ساعت‌های مختلف برای سطوح مختلف از فیلم‌های منتخب خبر داد و یادآور شد: با توجه به استقبال زیاد مدارس مختلف احتمال تمدید ایام جشنواره وجود دارد.

الهی بیان کرد: این جشنواره همه روزه از ساعت 8 تا 9:30 دقیقه پذیرای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی، 9:30 دقیقه تا 11 مقطع متوسطه اول، 11 تا 12:30 دقیقه مقطع متوسطه دوم است و امسال پذیرای دانشجویان و معلمان از ساعت 12 تا 14 است.

دبیر 45 جشنواره علمی و آموزشی فیلم رشد گفت: برای مدارس روستایی که امکان دسترسی به جشنواره را ندارند فیلم‌های منتخب برای مدارس محوری ارسال و در نمازخانه مدارس پخش می‌شود.