جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

بازدید استاندار مازندران از پروژه مسکن مهر خبرنگاران - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید استاندار مازندران از پروژه مسکن مهر خبرنگاران

سید علی اکبر طاهایی مسکن مهر را نماد خدمت پاک و صادقانه دولت برشمرد و افزود: مسکن مناسب از مهم‌ترین نیازهای هر فرد بوده که نقش بسزایی در رشد و بالندگی انسان‌ها و جامعه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: طرح عظیم و ملی مسکن مهر در راستای کاهش دغدغه‌های هموطنان در تامین سرپناه مناسب و ایجاد تعادل در بازار مسکن و پاسخگویی به بازار تقاضا در دولت نهم با نگاهی ویژه به وضعیت مسکن گروه‌های مختلف درآمدی به ویژه گروه‌های کم‌در آمد پایه‌ریزی شد.

طاهایی در ادامه به پروژه‌های مسکن مهر شهرستان چالوس اشاره و خاطرنشان کرد: شهرستان چالوس به عنوان یکی از شهرستان‌های گردشگری و توریستی دارای اهمیت ویژه‌ای بوده پس پروژه‌های مسکن مهر در این شهرستان باید با جدیت و همت والای مسولان ذی‌ربط به اجرا درآید.

استاندار مازندران در این بازدید روند اجرایی پروژه 192 واحدی این شهرستان را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: تعامل و همدلی دستگاه‌های اجرایی در این بخش می‌تواند عامل موثری در جهت تسریع در اجرای پروژه‌های مسکن مهر شود.

وی در ادامه عنوان کرد: این پروژه در راستای تکریم و رفاه قشر زحمتکش خبرنگاران غرب استان به اجرا درآمده و امید است با اجرا و اتمام آن بخشی از مشکلات این  خبرنگاران در  بخش مسکن حل شود.