سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بارش خفیف برف در محورهای سوادکوه و هراز/ محور کندوان یک‌طرفه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش خفیف برف در محورهای سوادکوه و هراز/ محور کندوان یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه محور کندوان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز یک‌طرفه می‌شود، گفت: در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز و سوادکوه شاهد بارش برف هستیم.

بارش خفیف برف در محورهای سوادکوه و هراز/ محور کندوان یک‌طرفه می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز در مورد وضعیت محورهای استان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه در حال حاضر در محور هراز شاهد بارش پراکنده باران و در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم، اظهار کرد: در محور سوادکوه شاهد بارش پراکنده باران هستیم و در ارتفاعات گدوک بارش برف به صورت خفیف است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه درحال حاضر در محور کندوان بارشی نداریم، گفت: وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه نیز به صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

محمدنژاد خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی بارش در روزهای پایانی هفته جاری و لغزنده بودن جاده‌ها همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اعمال محدودیت‌های ترافیکی برای سهولت تردد در محورهای مازندران اشاره کرد و افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 روز جمعه 13 آذرماه جاری در تمام بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، افزود: محور کندوان از ساعت 16:30 امروز تا ساعت دو بامداد روز شنبه 14 آذرماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز از کرج به مرزن‌آباد ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، تصریح کرد: تردد انواع کامیون تا ساعت 24 روز جمعه 13 آذرماه امسال از محور هراز ممنوع است.

این مسئول اظهار کرد: همچنین تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 روز جمعه 13 آذرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.