سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بارش برف در محورهای مواصلاتی مازندران/ تجهیز خودروها به زنجیرچرخ - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش برف در محورهای مواصلاتی مازندران/ تجهیز خودروها به زنجیرچرخ

سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: هم اکنون در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و سمنان ـ مازندران شاهد بارش برف هستیم.

بارش برف در محورهای مواصلاتی مازندران/ تجهیز خودروها به زنجیرچرخ

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و سمنان- مازندران شاهد بارش برف هستیم.

وی با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران، اضافه کرد: توصیه ما به رانندگان این است حتماً خودرزوها مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران ادامه داد: در حال حاضر محور گدوک سوادکوه به‌صورت مه‌آلود و با کاهش دید همراه است.

این مسؤول با بیان اینکه تردد در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران جریان دارد، افزود: آمد و شد خودروها در محور کندوان به‌صورت عادی و روان است.

خسرویان با اعلام اینکه با توجه به بارش برف در ارتفاعات مازندران افراد از مأموریت‌های غیرضروری پرهیز کنند، تصریح کرد: رانندگان با اطمینان کامل از وسایل نقلیه خود در محورها تردد کنند.

خسرویان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.