جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

بارش برف جاده چالوس به تهران را مسدود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش برف جاده چالوس به تهران را مسدود کرد

مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی مازندران از مسدود شدن جاده چالوس به تهران در محور کندوان از بامداد امروز پنج شنبه به دلیل بارش برف و ترافیک خودرویی مسدود کرد.

بارش برف جاده چالوس به تهران را مسدود کرد

جلیل محمدزاده روز پنجشنبه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگارایرنا در ساری گفت که حدود 200 تا 300 دستگاه خودروی عبوری نیز به دلیل نداشتن زنجیر چرخ امکان تردد ندارند و در حاشیه جاده متوقف هستند.
وی افزود: توقف این خودروها به دلیل نداشتن زنجیر چرخ ، امکان خدمات زمستانی گروه های راهداری مستقر در منطقه را نیز با کندی مواجه کرده است.
مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه وشهرسازی مازندران اضافه کرد : گروه های راهداری مستقر در منطقه سرگرم بازگشایی محور کندوان جاده چالوس به تهران برای برقراری ارتباط خودرویی و کاهش ترافیک هستند.
محمدزاده افزود : سایر محورهای اصلی مازندران شامل هراز، فیروزکوه و کیاسر باز و تردد خودرو در این محورها برقرار است.
اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی این استان را برای دو روز آینده ابری همراه با باد و بارش باران که این بارش در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.
در 24 ساعت گذشته پبشینه دمای ساری مرکز استان مازندران 10 درجه سانتیگراد و کمینه آن نیز 6 درجه گزارش شده است.
استان مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر محور اصلی و روستایی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن محور اصلی که 600 کیلومتر آن را گردنه و محورهای صعب العبور تشکیل می دهد و در زمستان سال جاری 33 گروه راهداری با 250 دستگاه ماشین آلات به همراه 331 راهدار به گردنه ها ومناطق برفگیر این استان اعزام شدند.