جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران/ یخ‌زدگی محورها با توجه به برودت هوا - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران/ یخ‌زدگی محورها با توجه به برودت هوا

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: سطح محورهای مازندران به‌صورت لغزنده است و با توجه به برودت هوا آمادگی برای یخ‌زدگی وجود دارد.

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران/ یخ‌زدگی محورها با توجه به برودت هوا

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران جریان دارد و آمد و شد خودروها به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: همچنین سطح محورهای مازندران به‌صورت لغزنده است و با توجه به برودت هوا آمادگی برای یخ‌زدگی وجود دارد.

سرپرست پلیس راه مازندران به بازگشایی محور کندوان، اضافه کرد: انسداد شبانه این محور کندوان در روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به‌جزء ایام تعطیل اعمال می‌شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه رانندگان برای تردد در ارتفاعات و مسیرهای کوهستانی مازندران با اطمینان از سلامت فنی خودروها تردد کنند، افزود: حتماً خودروها در این محورها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز باشد.

خسرویان با بیان اینکه مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است، تصریح کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش حجم ترافیک در روزهای پایانی هفته توصیه ما به رانندگان این است که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.