جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر در تمامی محورهای مازندران بارانی و لغزنده است، گفت: توصیه ما به رانندگان بستن کمربند ایمنی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی است.

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران

محمدرضا خسرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه در حال حاضر در تمامی محورهای مازندران بارانی و لغزنده است، اظهار کرد: توصیه ما به رانندگان بستن کمربند ایمنی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی است.

سرپرست پلیس راه مازندران به مه‌آلود بودن ارتفاعات گدوک محور سوادکوه اشاره کرد و افزود: با توجه به برفی بودن حاشیه ارتفاعات محورهای مواصلاتی استان لازم است رانندگان با احتیاط کامل تردد کنند.

خسرویان یادآور شد: همچنین در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است و تردد در تمامی محورها جریان دارد.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا در محورهای مازندران، ادامه داد: تردد انواع تریلر به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روز جمعه 19 آذر ماه از قائم‌شهر به تهران و بالعکس ممنوع است.

خسرویان با اعلام اینکه تردد انواع تریلر همچنان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای پنج‌شنبه  18 و جمعه 19 آذر ماه از این محور ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 23 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 روز جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

سرپرست پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه پلیس به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

خسرویان در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.